Zobacz pojedynczy post
Stare 11-08-18, 11:39   #239
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

-setny rycerz tez, tylko 100 zwiadowca na spam pocie moze przezyc, mag bez utamki nie moze co by na siebie wlozyl
-moze, ale nie bieglem za nia bo wyszedlem zza rogu i padlem tak szybko, ze nawet nie zauwazyles tylko na tsie sie pytales czy padlem wiec mogles nie widziec dokladnie czy mialem zielone czy faktycznie sie zajebalem i na zoltym wybieglem. Jednak sens jest zachowany, faktem jest ze kaplanka i oswiecony sa wstanie zdmuchnac 220 maga na 2 fale i to jest fakt(chyba ze ma utamke)
-jest odwrotnie, z sakiewki z nieczego sie nie zwraca za sdki, trzeba polegac na loocie ktory jest zmienny, co do nut trafiaja sie dni ze leca po 3 bitewne helmy na refil, ale z tego co pamietam nie tylko magom.
-niewielka roznica te 50k/h, przyznam nieskromnie ze uwazam ze tez mam wyjebana w kosmos postac pod wzgledem m lvl, co do broni nie wiem czy ktos ma kostur +6 wiec jak na maga tez mam wyjebana w kosmos bron, a ta minimalna roznice w expie z pewnoscia pokrywa wieksza przezywalnosc, ktora tez jest FAKTEM i niewatpliwym atutem zwiadkow. Najbardziej obrazowymi przykladami przezywalnosci ktorej sie wypierasz sa bossy, nie ma mozliwosci zeby z jakimkolwiek siochem mag ustal skrzynkowego bosa kratka w kratke.
-Tak wyszlo, naprawde nie sledzilem forum na temat zmian zeby wyczaic najlepsza profke do gry, od zawsze mialem maga nekro alcha, ktorego mi transferneli i nim gram, staram sie jaknajbardziej go maxowac i nie robie tego w konwencjonalny sposob jak dobrze kazdy kto mnie zna wie.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem