Zobacz pojedynczy post
Stare 10-11-18, 21:47   #23
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Z jednej strony mówisz, że skille nie wyrabiają z lvlami, a z drugiej, że wbijasz więcej skilli trenując niż lvl pozwala.
I co w tym dziwnego ? Do pewnego poziomu skile wyrabiają i w zasadzie jeżeli mówić o Rycerzu to w pewnym momencie nie trenując wgl może nam braknąć siły. Więc problem akurat mnie nie zbyt dotyczy. Ale zerknij proszę na wymagania do kusz i zastanów się czy na takim sezonowym uczciwie grając łatwo jest wbić te skile. Był czas że całe bekalelu było zawalone krewetkami jak zabrakło zwiadowcom skila na nowe kusze więc wiem co piszę a Ty chyba nie za bardzo wiesz co chcesz napisać albo nie bardzo znasz realia.

Cytat:
Napisał Obles Zobacz post
Poza tym każdy z Nas tu jest tylko człowiekiem (chyba...).
Automatyzacja postępuje i możliwe że kiedyś staniecie przed dylematem czy to grał człowiek czy może zaprogramowany przez niego humanoid :D

Cytat:
Napisał 19Fafarafa06 Zobacz post
Tasker... każdorazowo powinien być Delate konta za używanie czegoś takiego.
Serio?
A może należałoby się zastanowić dlaczego ludzie tego używają. Bo akurat z tego co kojarzę tasker służy tylko i wyłącznie do powtarzania sekwencji ruchów myszki i klawiatury i nie za specjalnie różni się od Makr w nowoczesnych klawiaturach dla graczy no chyba że źle kojarzę.

Boty z założenia grające za kogos skilujące lub podobne to zupełnie inna bajka. Wiem bo swego czasu w Tibi poszukiwało się takich osób i w ich okolicy można było znaleźć niezły majątek (Plecaki pleckaów pieniędzy), a boty całkiem walecznie potrafiły się bronić przez zlurowanymi potworami. Czyli takie programy potrafiły całą noc zdobywać pieniądze, skille i doświadczenie dla gracza który potem z tego korzystał i tego nie da się w żaden sposób porównać z jakimiś tam taskerami.

Ostatnio edytowane przez Zetix ; 10-11-18 o 23:00
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem