Zobacz pojedynczy post
Stare 14-11-18, 14:29   #5
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Uważam, że bronie, które wypadają nie tylko z bossów, ale również ze zwykłych potworów powinny mieć większą szansę na wbudowany bonus gdy wypadną ze skrzynki. Tarcze natomiast w tym samym przypadku mogłyby spaść z większym plusem, niż jest to dotychczas możliwe.

Jako bonus a zarazem podsumowanie zacytuję sam Siebie z tematu odnośnie wprowadzenia losowych bonusów.
Cytat:
Napisał eremce Zobacz post
Niech wszystkie jedno wnękowe spadają z jakimś bonusem, bo o ile ciężko będzie zloocić z bonusem, to koszmarem będzie zloocić z "twoim ulubionym". Dwu wnękowe elementy ekwipunku zostawiłbym puste, gdyż w tym przypadku będzie niemożliwym zloocenie "tej jedynej". Chciałbym przypomnieć, że bonusy zredukowaliśmy do max 2% nie bez powodu.
Cytat:
Napisał eremce Zobacz post
Z ptaszników na 10 refili wyniosłem 3 kościste zbroję. Miałem 50% szans na zdobycie wnękowej, 50% szans na zdobycie z bonusem, i zakładając, że bonusów jest 20 to z negatywnymi jest 40, czyli kolejne 50% na szanse dobrego bonusu, a z tych dodatnich 20 interesuje mnie góra 5 czyli 25%. 50% * 50% * 50% * 25% = 3,125%. Biorąc pod uwagę że drop kościstej zbroi jest ustawiony na 0,5%. To szansa na zdropienie ciekawego elementu wynosi 0,015625%.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem