Zobacz pojedynczy post
Stare 24-01-19, 16:57   #184
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Gorszy serwer dla was, dla mnie wasz jest gorszy, wy zarabiacie nie zbierając loota na refilu. Temat odchodzi z każdym postem od koncepcji war otsa a wchodzi z strefe bańki ochronnej. Taka banka już jest, licor. Te dwieście talarów to na start to i tak za duza kasa. Chcecie po trzech miesiącach wejść na rowni z tymi co graja od ponad roku. Jakby bosy się normalnie raz na miesiąc respily, a nie codziennie, miesiąc waszej gry i jesteście ustawieni, slaby biznesmen jesteś jeśli nic za 200t nie kupisz, złapiecie bosa sami to starczy wam na wszystko co będziecie chcieć, bo będziecie w swoim gronie te talary wydawac. Transfer postaci(po jakims obcięciu expa), questow i pnow i skili bez kombinowania jest jaknajbardziej ok. Talary zależne od lvla= lvl/2 będziecie mieć na refile początkowe, wiem ze fajniej byłoby mieć od razu na bicie Konrada, ale cpvp miał być jakims tam rpg, a wy chcecie pograc tam war otsa, a potem grac war otsa u nas. Sposób z eq tez jest niedorzeczny, chcą bosy niech się starają na normalnym serwerze. To tak jakbym napisał do cipsoftu ze na hexerze mam 500lvl i chce na morcie żeby mi przenieśli ta postac na 250lvlu. PO RAZ ENTY: CHCIELISCIE WAR OTSA-DOSTALISCIE, administracja może testować nowe rzeczy i wszyscy happy, transfer ok, ale niech nie przenosza tego cyrku co tam zrobicie, tylko dostosują wasze trzy miesiące do trzech pierwszych miesiacy gry na cpvp.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem