Temat: [odrzucone] Petycja o reset postaci.
Zobacz pojedynczy post
Stare 18-07-11, 10:11   #19
Siupek
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 132
Domyślnie

Reset wkurzyłby wysokolevelowe postacie i w sumę wcale się nie dziwie. Myślę, że bardziej by to zaszkodziło, bo wiele osób które grają teraz zapewne by odeszło, gdyż zwyczajnie nie chciałoby im się wszystkiego wbijać od nowa.

Poza tym trzeba utrzymywać jakąś strukturę levelową serwera. Teraz są postacie niskolevelowe, średniolevelowe i największe koksy tego serwa, natomiast po resecie wszyscy zaczynali by od początku i to byłaby istna tragedia - zapchane początkowe wyspy, wszyscy expiliby w tych samych miejscach a to strasznie spowolniłoby levelowanie. Niektórzy teraz mówią, że mapa jest za mała, a co by było jakby wszyscy (dosłownie) rzucili się na te same respy?

Jeszcze jedna istotna sprawa, teraz da rade zrobić 30 level w 1.5 tygodnia bo sprzęt na wyższe poziomy jest wszechobecny co niesamowicie ułatwia expienie. Po resecie natomiast byłby to spory problem bo nikt lepszych itemków by po prostu nie miał, a nawet jakby po jakimś czasie się pojawiły to z pewnością bardzo przebijały teraźniejsze ceny.

Mam mały poziom, bo gram mało a że szanuję swój czas to z pewnością nie rozpocząłbym gry od nowa, przynajmniej w początkowym stadium serwera po resecie. Myślę, że takich ludzi jak ja jest cała masa - i zapewne część z nich ma wysokie poziomy. Dodatkowo trzeba wziąć pod uwagę wszystkie konsekwencje resetu a to wcale nie maluje się tak kolorowo. Bo niby w czym to by było lepsze dla ogółu? Jedynie w tym, że nie byłby wykształcony organ władzy na serwerze. Moim zdaniem pozostałe rzeczy (które wyżej wymieniłem) są minusami, tak więc zdecydowanie jestem na nie. Poza tym myślę, że to (reset) i tak wcale nie będzie brane pod uwagę. Jednak na wszelki wypadek wolę zająć jakieś stanowisko w tej sprawie.
Siupek jest nieaktywny