Zobacz pojedynczy post
Stare 17-12-21, 15:14   #16
szwedek
 
Avatar szwedek
 
Zarejestrowany: Lip 2012
Skąd: Kraków
Postów: 14
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
Jaka gra dla kogoś kto zna ją na wylot nie będzie łatwa?

p.s tak jesteśmy za nerfami dla zwiadowcy, aż tak widać?
A ja z kolei jak i wiele osób które znam są nie tylko ze nerfami zwiadowcy, ale za ogólnym obniżeniem DMG na serwerze i powrotu do tempa gry obecnego mniej więcej w okresie świetności 1 edycji serwera, która była najbardziej udana z dotychczasowych, a dlaczego? Bo ludzie po blisko pół roku od startu nie mieli 200 lvli, a średnia osób grających i zaangażowanych w openki w czołowych dwóch gildiach miała 100 lvl - po pół roku. Tylko poprzez takie zabiegi jest możliwe przywrócenie świetności tego projektu, w przeciwnym razie będzie miało miejsce dokładnie to samo co na poprzenich edycjach, i na innych otsach, czyli pogramy 3 miesiące, ludzie powbijają 200 lvle, znudzi im się i zostanie garstka zapaleńców i maniaków w ilośći 10-15 sztuk jak to miało miejsce dotychczas.

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Codziennie ktoś się na tym serwerze bije, to chyba jednak pvp... Za to mam wrażenie, że ludzie którzy wbijają na serwer tylko po to, by walczyć z graczami, przeważnie przegapiają min. 50% Altaronów. To, że na cpvp nadal ktokolwiek gra po 2 latach polskie olewania pokazuje, że community to jednak ważna sprawa. Ale co ja się znam.
Jeśli jakieś Duel-e i podchaczanie w 3 osób jednej raz w ciągu dnia to dla Ciebie prawdziwy serwer pvp to hmm, ciekawie. Jak dla mnie obecny stan to wciąż zdechlica, którą zainteresowane jest grono 10-15 osób, a takie liczby, Ja gdybym był właścicielem tego projektu traktowałbym raczej jako osobistą porażkę niż powód do dumy. Nie zgadzam się z przedmówcą Catthonem.
__________________
Cytat:
Napisał mexiunio Zobacz post
Przecież ten serwer jest pvp. Npvp masz tylko w okolicach miasta.
szwedek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem