Zobacz pojedynczy post
Stare 30-12-21, 12:38   #26
356278
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 126
Domyślnie

Cytat:
Napisał Exoreniuss Zobacz post
Dlaczego nie pomagasz w balansowaniu kogaru i nie sprawdzasz nowych respów pod kątem tego, czy są do nerfa czy nie? Skad mozesz wiedziec w jaki sposób te respy zostały "wykorzystane na maxa"? To, że masz 35 lvli mniej odemie to nie jest kwestia tego, że ja byłem na kogar a ty nie, uwierz mi. Będziesz teraz razem ze swoimi kolegami płakać, że my bijemy kogar kiedy w caly czas tłuczecie jednego respa piaskowych hydr? Przepraszam, powiem ludzią by nie chodzili na kogar bo to jest nie fajne, że jedna strona ma zablokowane tam wejście XXDD
Człowieku masz coś z głową nie tak. Resp bagnow byl zajęty praktycznie 24h/ dobę zanim udało się wam wejść na kogar po kilku dni nie odchodzenia od komputera. Teraz próbujesz podbudować swoje ego? Tłuczemy jednego respa? Na piaskowych byłem raz więc masz nie aktualne informacje.

Widać, niektórzy dalej mają umysł napalonego na piksele dzieciaka - "wziąć jak najwięcej", aleee jeżeli ktoś może zagrozić i zdobyć podobne korzyści to natychmiast trzeba to uniemożliwić.

Pochwal się jeszcze tyraj ileż to rare przedmiotów zdobyłeś i wstaw najlepiej zdjęcie, aby dodać sobie jeszcze parę punktów do "FAME ". Jeżeli chcesz rzetelnie coś testować to rób to z głową, po kilku refilach można już stwierdzić i zgłosić dany resp. Jest to pierwsza i ostatnia moja odpowiedź w Twoim kierunku,nie wchodzę w dyskusje z.... Możesz sonie zdanie sam dokończyć.

"upo-śledz-ony, wszystko się*zgadza"
356278 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem