Zobacz pojedynczy post
Stare 30-12-21, 13:21   #28
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Cytat:
Napisał 356278 Zobacz post
Człowieku masz coś z głową nie tak. Resp bagnow byl zajęty praktycznie 24h/ dobę zanim udało się wam wejść na kogar po kilku dni nie odchodzenia od komputera. Teraz próbujesz podbudować swoje ego? Tłuczemy jednego respa? Na piaskowych byłem raz więc masz nie aktualne informacje.

Widać, niektórzy dalej mają umysł napalonego na piksele dzieciaka - "wziąć jak najwięcej", aleee jeżeli ktoś może zagrozić i zdobyć podobne korzyści to natychmiast trzeba to uniemożliwić.

Pochwal się jeszcze tyraj ileż to rare przedmiotów zdobyłeś i wstaw najlepiej zdjęcie, aby dodać sobie jeszcze parę punktów do "FAME ". Jeżeli chcesz rzetelnie coś testować to rób to z głową, po kilku refilach można już stwierdzić i zgłosić dany resp. Jest to pierwsza i ostatnia moja odpowiedź w Twoim kierunku,nie wchodzę w dyskusje z.... Możesz sonie zdanie sam dokończyć.

"upo-śledz-ony, wszystko się*zgadza"
Aleee jeżeli ktoś może zagrozić i zdobyć podobne korzyści to natychmiast trzeba to uniemożliwić.
XDDDDDDDD, tak ja spamowałem ctrl+r żeby jak najszybciej to nerfili zanim wy tam wejdziecie bo byłem się, że osiągnięcie podobne korzyści kekw

Cytat:
Napisał dzigidzag Zobacz post
no ale czego innego się*spodziewać po tym exoreniusie? altaron dla tego typa to jest jedyne*życie w którym jest "kimś" xd jak ubiją kogokolwiek to się*gość drze jak dochodzący orangutan, pisze na czacie 200x ESSA ES ES w euforii szczęścia jakby Boga za stopy złapał, a spód jego stołu i podkładka od myszki to już chyba są białe ze szczęścia xd
nie bierzcie typa na poważnie, ta gra to jest jego życie, on się*nad nią*spuszcza jak pedofil pod przedszkolem xd
każde tematy o balansie przez niego traktowane będą na sposób "ALE PŁACZECIE BO PRZEGRYWACIE HAHAH NOOBY ESSA" XD upośledzony typ i tyle
Tak jest masz rację, przez 5 lat kiedy nie grałem w altaron siedzialem w psychiatryku tak mną telepało, że teraz w koncu mogłem powrócić z wielką siłą i podnieceniem na ten jakże cudowny altaronski pixelek :)

Ostatnio edytowane przez Exoreniuss ; 30-12-21 o 13:28
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem