Zobacz pojedynczy post
Stare 02-01-22, 15:37   #10
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Cytat:
Napisał Maru123 Zobacz post
Twoje głupoty powinny być ignorowane, ponieważ były doradca łamiący regulamin nie jest już dla nikogo wiarygodny. Nie zauważyłeś handlu postaciami na cpvp? czy sprzedaży expa w warmode ? Czy jak grałeś na postaciach innych graczy to też jest ok {Valentine}. Nieskazitelny i przemądrzały na każdy temat, bo wszędzie musisz wtrącić swoje 5 groszy.


Nie byłem doradcą gdy był warmode, zresztą sam z niego też zrezygnowałem.
Co miałem robić jako tutor?
Poruszany temat sprzedaży postaci na cpvp był przez wszystkich zawistnych graczy, co ja zrobię więcej jeżeli sprzedawaliście swoich i przeciwników do Pregiego na pw a on tego nie ruszał?
I co robiłem na Valentine? Expiłem go czy coś?

Piszecie głupoty jakich mało na tym forum, Ty i Levi, na temat respów na kogarze tak samo.
Jakbym nigdy się nie przyznał, że to konto na, którym piszę od dobrych 7 lat nie było wymienione :].

I co, ja mam słuchać jak na tarczy ma się 40% redukcji od obrażeń fizycznych, albo o tym jak wydaliśmy 30T na bitewną zbroję, która nam się zwróciła po 3h na normalnym respie przy normalnym expie w TH, gdzie po 10h na profanach już więcej talarów mieliśmy bez ANI JEDNEJ zbroi?

Czysta hipokryzja i zawiść Polska zżera, że ktoś może sobie na coś pozwolić w grze.
Szkoda, że wczoraj na discordzie mi takich rzeczy nie mówiłeś, albo wtedy gdy Levi głosił swoje dogmaty o sile potworów, silnych bombach i tarczach.

Ja szczerze mam wylane w moją postać na cpvp (za którą notabene chciałeś mi dać 0.001 BTC bym usunął, nadal czekam na te 200zł i to zrobie).
Ale głupoty, które piszecie o CPVP przechodzą ludzkie pojęcie, wypisujecie sobie jakieś podpunkty z regulaminu, które były łamane, ale nie bierzecie pod uwagę, że 3/4 obecnej topki nawet nie uczestniczyła w tych warmodach xD.

Zresztą najłatwiej hipokrycie wypomnieć hipokryzje komuś innemu, szczególnie biegając na czyimś koncie i codziennie namawiając wszystkich na bossy, ale gdy już ma się inną ekipę to starą trzeba zbesztać i powyzywać.


ps.
W trakcie trwania CPVP była informacja, że już nigdy nie będzie obecny serwer resetowany, albo koniec altaronu i brak CPVP albo te wasze nowe serwery, więc możecie skończyć pisać te posty o resetach.


Ciekawe czemu Tibia bez resetów postaci sobie radzi HMM.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem