Zobacz pojedynczy post
Stare 05-01-22, 08:21   #34
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
@Altrel

Powiedz nam, czy gdyby zagłosowało dużo osób na przedłużenie sezonowego, powiedzmy tak do 2 tygodni przed startem globalnego serwera, to czy byłoby to możliwę? Ile osób musiałoby zagłosować? Bo ludzie, mówią, że nie ma co głosować i cytuje 'i tak będziesz miał wyjebane'.

A naprawdę 3 miesiące to mało. Jeszcze jest tyle do zwiedzenia na Kogar, że to nie pojęte. Jak u nas nikt nie wie o żadnych misjach tam. No może West jedynie wie, nie wiem, nie pytałem. Myślę, że to obopólna korzyść, bo będzie więcej czasu na wychwycenie bugów i zbalansowanie gry. Prosimy o odpowiedź!
W tym momencie, na ponad dwa miesiące do zamknięcia sezonowego, ciężko nam cokolwiek deklarować. Naszą intencją jest wystartowanie kolejnego serwera zaraz lub wkrótce po zamknięciu sezonowego, jednak nie możemy tego zagwarantować. Rozmowy o przedłużeniu serwera sezonowego są więc puste ze względu na brak niektórych danych.

Kwestia stopnia przeniesienia na CPVP również jest otwarta - nie jesteśmy w stanie zaplanować jakie błędy zostaną znalezione i jak wpłyną na rozgrywkę.
To przeniesienie jednak planujemy i stopień przeniesienia będziemy jeszcze konsultować - również z graczami z obecnego CPVP. Nie rozważamy opcji przeniesienia postaci na nowy serwer - chcemy by wszystko ruszyło od nowa, na równych zasadach dla wszystkich.

Ankieta, biorąc pod uwagę zawarte w niej opcje, jest dla nas bezużyteczna. Nigdy nie deklarowaliśmy możliwości usunięcia CPVP. Propozycja ta jest po prostu niewłaściwa w stosunku do graczy, którzy legalnie zdobyli tam doświadczenie i przedmioty, wykorzystując miesiące czy lata swojego czasu.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem