Zobacz pojedynczy post
Stare 05-01-22, 09:57   #37
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 481
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Na CPVP istnieje wiele tysięcy postaci. Sam ranking zaczyna się od 140 poziomu. Rzucanie podobnymi argumentami jak te z Pana wypowiedzi (nie ma gracza który by nie bocił) sprowadza dyskusję do niskiego poziomu i obraża wszystkich tych, którzy poświęcili czas by legalnie zdobyć doświadczenie. Mają oni prawo zrobić sobie przerwę od gry na kilka lat i wrócić do tego samego, gdy wejdzie update czy po prostu będą mieli ochotę. Nie będziemy więcej wypowiadać się w temacie ingerencji w serwer CPVP.
Oczywiście miałem na myśli tych, co cały czas grają i powbijali te 200-400 lvle.
Możę nie każdy. Nie wiadomo. Na discordzie przewija się tyle nicków, że szkoda gadać.

Mnie to nie interesuje. Po prostu wiem jak tam jest. Nie będę tam grał, nawet jakbym dostawał pensję 5tysi miesięcznie za granie tam. Będę grał na globalu. Tak wygląda u mnie sytuacja. Ludzie nie chcą łączenia właśnie z w/w powodów. Ale na pewno wszystkich z teamów walczących, nie będzie interesował ani sezonowy ani cpvp, gdy wystartuje global. Teoretycznie, walczę tutaj na forum dla innych. Mnie interesuje jedynie przedłużony sezonowy, gdyby global miał wyjść na długo później niż planujecie

@Edit

I może ta ankieta nic dla was nie znaczy - ale jak widzimy, ludzie nie zgadzają się z wami w kwestii połączeń 1:2, w kwestii braku przedłużonego sezonowego, czy nie usuwania serwerów po starcie. Obiektywnie takie wnioski wyciągnąłem. Byłoby miło, gdybyście to Wy zrobili ankietę jaka was interesuje i wyciągneli od graczy to, czego wam potrzeba.

@Edit2

Co do połączen 1:2, wspomniałem o nich, bo już takie były.

Ostatnio edytowane przez Figovsky ; 05-01-22 o 10:03
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem