Zobacz pojedynczy post
Stare 18-01-22, 16:53   #16
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Założenie jest jak najbardziej logiczne. Wszystko zależy od pytania zadanego w ankiecie. Tam nie ma pytania czy się zgadzasz czy nie bardziej którą opcję w razie zgody preferujesz.

Widzisz ja mam o wiele mniejszą wiedze o respach w grze. Jestem bądź co bądź starym graczem jednak grającym zazwyczaj solo. Nie znam miejsc w których mogę nabić level w 25 minut zarabiając przy tym. Za to w miarę sprawnie potrafię rozplanować kolejność zadań dziennych aby je wykonać jedna przy drugiej w jak najkrótszym czasie.

Jeżeli chodzi o PN to własnie na skróconym serwerze bardziej się przydadzą ponieważ o wiele wcześniej sie je rozdaje. Z resztą co za gadanie skrócony nie skrócony. Wielu graczy gra dla gry a nie wyniku na koniec sezonu.

Zdecydowałem się zagrać w Altaron złasnie ze wzgledu na fabułę na zadanie które można rozwiązywać włócząc się po świece zarabiając przy tym wystarczająco dużo doświadczenia żeby nie musieć godzinami ślęczeć w jednym miejscu nabijając kolejne levele. Tym bardziej teraz jak oddano nowe tereny, nowe zadania przyszedłem z ciekawości aby poznać nowe. Długość trwania serwera ma tu marginalne znaczenie co do tego czy warto robić dzienne misje czy jakiekolwiek inne. Co najwyżej część z nich powinna być dostosowana czasowo. Np. ilość wymaganych karawan czy jak to ma miejsce z rybka ilość zadań wykonanych dla rybaka.

Problem w tym że skupiamy się na rzeczach nieistotnych. Ktos mówi że te rozwiązania są trudne że są niepotrzebne a miedzy czasie wprowadza sie ułatwienia w WAR MODE które tę gre tak naprawdę psuje. Zauważcie co się dzieje ludzie latają godzinami za sobą zabijając jedni drugich a na Handlu nie ma nawet komu handlować. Kupić coś to jest tragedia. Nie wiem czy to wynika z tego że tak słabo sypie itemami czy też ludzie będąc zajęci expieniem w tych samych miejscach będąc nastawieni na natychmiastowy zysk czyli możliwość sprzedania loota u NPC. Cos jest nie tak skoro część graczy przez kilka dni wypisuje, że coś chca kupić, mają pieniądze a nie mają od kogo. Na poprzednim sezonie były jakieś najazdy na miasto itp. Było ciekawie. Może powinno byc więcej pomniejszych bosów bo itemy są potrzebne szybciej.
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem