Zobacz pojedynczy post
Stare 18-01-22, 17:23   #18
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rafx Zobacz post
... samo założenie tego serwera jest przetestowanie terenów kogaru . Uwierz mi drogi kolego biegałem po kogarze i jedyną denerwującą rzeczą jaka tam jest to te jebitne drzewa które wszystko zasłaniają. I zgodzę się z wypowiedzią Rahiluxa nie dajesz opcji nie zgodzenia się z tobą a jedynie wyciągasz pojedyncze słowa i nie rozumiesz ich znaczenia tak jak mówiłęm powinno się tzn ze tak jest zalecane i rozsądniejsze ale co ja tam się znam. Najlepiej w tym temacie niech wypowie się administracja
Napisałem dlaczego nie ma opcji "nie" zwyczajnie do pytania która z opcji nie może byc odpowiedzi NIE. jeżeli już to mogło by być żadnej.
Dobrze jednak powiedz mi co w tej opcji Ci się nie podoba ? Czemu twoim zdaniem jest zła ? Widzisz mi strata 15 minut Bonusa przeszkadza ponieważ z róznych powodów długo bywam w grze AFK i postać odstawiam do spania na 4-6 godzin i mając nie raz niecała godzine Bonusa jest to znacząca strata. W rozgrywce niczego to nie zepsuje bo dalej na respie osoby które zazwyczaj maja max te 2,5h beda mieć 2h 30 min zamiast 2h 15min a gracze którzy z róznych powodow mają mniej Bonusa ze względy na swój sposób grania nie beda tych resztek bezsensownie tracić. Zwyczajnie nie widzę tutaj niczego co by mogło działać na niekorzyść gry. (priorytet owszem niski i nie jest to opcja być albo nie być ot zwykła sugestia mniej zaawansowanego gracza).

Co do rozgniatania logicznym się wydaje że drobne robactwo ginie pod butami, a nie blokuje nam przejścia. No tutaj jedyny minus to może odczują ludzie w WAR Mode.

Co do drzew mam identyczne odczucie jak i Ty. Pisałem to już. Ogólnie powinny szybciej znikać zeby nie zasłaniać postaci. Część krzaków na Kogarze mozna by zastapić trzciną żeby mozna było wycinać maczetą. Logiczne w przypadku przedzierania się przez Jungle.
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem