Zobacz pojedynczy post
Stare 24-01-22, 02:06   #13
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

Przeniesienie EXP 100%, wyzerowanie ekwipunku i umiejętności, 11 pn x lvl, talar x lvl, zostają misje i złota rybka

Nick na CPVP - Kova
Nick na SPVP - Valhalla

Uzasadnienie:
Jak już wielokrotnie powtarzałem serwer cpvp to zbieranina różnych postaci gdzie mały odsetek zajmują gracze, którzy legalnie, bez łamania regulaminu wyexpili swoją postać. Notorycznie używanie botów do łowienia ryb, exp wbijany w warmode, account sharing i inne. Jeśli server globalny ma wystartować prosimy o zostawienie nam możliwości testowania. Nikt nie będzie expił na cpvp, jedynie posłuży do testów.

Jeśli chcecie obcinać jakieś expy czy cokolwiek obcinać usuńcie wszystkie postaci z SPVP.

Jeśli płacz grajków z cpvp będzie tak duży, że miejskie kanały nie wytrzymają napływu łez, po upływie 3 miesięcy rozdajcie nagrody, ogłoście zwycięzców a server zostawcie do testów aby nie mieszać postaci wyexpionych ręcznie jak to jest na sezonie z tą mieszaniną błędów i botów na cpvp.

Kolejną opcją jest dopuszczenie najaktywniejszych graczy którzy cokolwiek na tym sezonie testują: Czerwiec Altaroński, Valhalla, Masny Ben, Kekw, Westu, Walancisko, Legkan, Rahilux, Reke Władca Pugi. Według mnie tylko te osoby cokolwiek działają jeśli chodzi o nowe tereny oraz balans. Ale jest to tylko moja subiektywna opinia i administracja wszystko widzi lepiej.
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem