Temat: Upiorzyce
Zobacz pojedynczy post
Stare 30-01-22, 09:33   #1
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 481
Domyślnie Upiorzyce

Najsilniejsze potwory w grze. Pomijając Kogar.

Upiorzyca w dzień w raz z pokutnkiem biję więcej niż gargantuan. Bez wave
Upiorzyca w nocy w raz z pokutnikiem biję więcej niż 2 gargantuany. Bez wave

(garga przynajmniej można jeszcze zredukować redukcją z seta i błogo amuletem).
(przed gargiem jeszcze można uciekać, więc jego dmg tak naprawdę nie ma znaczenia, a przed upiorzycą nie można uciec, bo jest potworem dystansowym.)

Jej hity w dzień:

pocisk mroku: 200-300
pocisk śmierci: 400-600
obszarówka z sd: 800-900
Wave: nie jestem samobójcą, więc nie stoje jej na wave.

Jej hity w nocy:
pocisk mroku: 300-400
pocisk śmierci 600-800
obszarówka z sd 950-1250
Wave: gdybym stanął jej na wave, zdechłbym w sekunde.

DO TEGO przyzywa pokutnika, który sam w dzień, wali comba po 400-800, a w nocy - nie chcę mi się o tym gadać nawet.
WARTO DODAĆ pomimo tak wysokich hitów, upiorzyca ma strasznie szybki fast attack, jak kpiro ze zwykłej kuszy. Nie raz potrafi spamować cały czas obszarówki, z której bije najwięcej nie licząc wave, a nie raz spamuje tylko pociski/sdki.
W sytuacji gdzie spamuje obszarówki we mnie w nocy, muszę przekładać ssa na jednym potworku.

Do tego często upiorzycę wyskakują w parach, a nawet trójkach. Ponadto ruszają się jeżeli ktoś chodzi poziom niżej, lub wyżej - wczoraj wyskoczyły mi 4 upiorzycę.

Dziś w nocy (noc w grze) wyskoczyły mi 2 upiorzycę. Padłem w pół sekundy w biegu. Max sekunda - zdążyłem użyć tylko tapena. Mam ponad 4k hp

Jakby tego było mało, te potwory mają jakiś drop rate z dupy. Powinny dropić calutki set chaosu, żeby zrekompensować ich siłę. Na 400 upiorzyc zdropiłem 2 twarde kości. Z 400 nieumarłych stworów miałbym ich 30+

Najlepsze co z nich dropłem to kruk. Czyli syf. Zdropiłem z 400 upiorzyc także: 2 naręcza magii, z 5 lasek maga, 2x upadły miecz, kościste nogawice, 3x kościsty hełm i 3 mistyczne miecze! Ale się obłowiłem tymi mistycznymi mieczami, mówie wam.

W porównaniu do tyrana ich loot jest śmieszny. Na te 1000 tyranów wyniosłem orła i 2 demon hełmy. Czyli jakieś 30-35 refili, łącznie 40-45 godzin.
i to jeszcze podobno miałem mega farta. Ale przynajmniej jak przy zapisie serwera wylosuje jakiś w miarę drop rate, to te tyrany dropią jakieś kościste zbroje, upadłe miecze i zwraca się dzięki temu. Ale przez ostatnie 3 dni, zrobiłem 10 refili i za każdym razem miałem waste. Ale ok, rozumiem - to nie jest spawn do bicia solo jeszcze na moim lvlu.
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem