Zobacz pojedynczy post
Stare 02-02-22, 17:33   #2
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 481
Domyślnie

Nie no dark teraz to przesadziłeś. Zwiad nekro alch jest w kurwę lepszy w pvm niż duch zwiad. Po co ci tapen tawis do expienia, gdy masz 4200 hp i świętą tarczę?

Jedynie dmg puginałów jest słaby w pvp i pvm przez nerfa. Z tym się zgadzam. Tylko nie wiem co to za maniery, bo wszyscy porównują pugi do kuszy, meanwhile pugi to jest instant hit, mają bazowo 100% celności, można je łączyć z tarczą, kupuje się je w sklepie i jeszcze mają parala, który spowalnia gargi do poziomu pięćdzięśiątego levela. Pewnie jest jeszcze więcej czynników na korzyść pugi o których nie wiemy.

Jak już to porównujcie pugi do sd maga bo tylko wtedy te porównanie będzie miarodajne.

Nie mów mi o generowanym wascie na puginałach, bo zwastowałem więcej na ulepszanie orła niż byś 'zwastował' expiąc z pugi od 100 do 300 lvla.
P;s wbić 161 alchemię nekro zwiadem, gdy nie trzeba pakować 1000 pnów więcej w mlvl, to jest chwila. Nawet w 3 dni idzię to zrobić na sezonowym, nie rozdając pn'ów. A wtedy ten koszt many czaru yase unar to jest nic. Zauważ ile tapen tawis bierzę many, a ile hape tawis. Potem porównaj koszt kpiro i yase unar, a na końcu dodaj do siebię i powiedz ile ci wyszło.

P;s będę grał zwiadem nekro alchem na globalu.

Yase unar jest zajebisty w pvm. Nie mogę się doczekać jak będę nim expił. Osobiście nie chcę żadnego starego saim unara. Chcę sobie expić na piro z yase unarku do tysięcznego levela

Ze względu na posępną kuszę powinny być nowe puginały mające więcej ataku niż te obecne.

Stary dmg z puginałow, czyli taki jaki jest obecnie na cpvp (Mexiunio 150+ dyst bijący nawet 800 z yase unar w PVP) powinien wrócić!

I tyle w temacie.

A i jeszcze co do bicia 600-750 z orła. Ja z orła +5 na cainie, potce, rybce czyli łącznie 181 dyst uderzyłem max 676, a hity wachają się od 320 do 676.

Set 10% dmg, 9% celność - zapomniałem dodać.

A i 117 siła.

Ostatnio edytowane przez Figovsky ; 02-02-22 o 20:05
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem