Zobacz pojedynczy post
Stare 03-02-22, 09:42   #12
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Cytat:
Napisał paaaprikos96 Zobacz post
Wtf ale ten beksorenius wyszczekany na tym forum, szkoda że jak chodzi po poczcie spłakany by potem itemki za kilkaset talarów wyjebać za ladę po jednej przegranej akcji, to nie ma za wiele do powiedzenia, a jak nie umiał się nie spłakać tak przez te parę lat nic do przodu nie ruszyło sadge.

Szkoda że bekso nie przyjmie żaden team z powrotem teraz i nie będzie dymów. Mamy nadzieję, że każdy będzie zawsze z Tobą robić taki porządek, jak wtedy zrobili z Tobą na klasztorze.
Utkaj pizdeczkę w trybie natychmiastowym. Dupka piecze, że wielki sledzior wypierdalając eq za ladę zakończył wszelakie wojenki na sezonie czy oczy bolą, jak eq którego nigdy nie złożysz bo cię nie będzie na takie stać, wyjebane zostało z zimną krwią i uśmiechem na twarzy za ladencję konczac męki boże?

Akurat to, czy będę grac w jakimś teamie zależy tylko i wyłącznie od tego czy będzie mi się chciało. W przeciwieństwie do ciebie mam w tym temacie troche wiecej do powiedzenia z uwagi na to, że to ja w głównej mierze tworzę jeden z walczących teamów.
Faktem jest to, że pomagasz teamowi tylko tym, że suple dnosisz gwanderowi na refila więc tutaj z uszczypliwymi tekstami nie trafiłeś bo sram Ci na mordę es?
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem