Zobacz pojedynczy post
Stare 12-02-22, 13:49   #4
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 480
Domyślnie

@Grysik

Nie ma znaczenia kiedy będę je dropił. Ważne, że będę je dropił w ilościach masowych po wyexpieniu się czyli wtedy kiedy neutrale będą miały levele na ubranie tych przedmiotów i na globalu będą płacili za te przedmioty masywnie.

Swojego pierwszego orła na sezonowym z piro sprzedałem za 150 talarów. Kupił go 'Parcelem przez świat''
Drugiego sprzedałem za 150 talarów. Kupił go ''cinkwaw''.
Dalej już cena spadała. Pięć orłów sprzedałem po promocyjnej cenie: darkowi dałem za free, bianuhowi za 25t, łomotowi za 50t, yediemu za 50t, Szuji za 50t
Miałem jeszcze zamówienia na kilka orłów po 100t od m.in yediego czy kogoś tam co mnie pytał jak zrobić dostęp na lego, nie pamiętam już.

Zwrot z tyranów mam z samej sakwy i czarnych czaszek. Nie rozdałem jeszcze pn'ów w dysta.

Zaś posępne topory wkładałem do kostki. Cztery złamałem, jednego dałem +3 kostką toporkowi, drugiego sprzedałem blasterowi gdy był neutralem za 130t (dawał mi 150t), trzeciego +3 kostką sprzedałem daackowi za 210t

A demoniczne hełmy/demoniczne buty? Na tym największy profit zrobiłem.

Ludzie nie rozumieją, że ja już na 3 edycji expilem Gościem tak jak Kekwem i odkąd zacząłem expić na tyranach, robie tam top expa. Jedynie bosik na pokutnikach przebija mnie. Nie wiem ile wyciągacie tam na klasztorze nekro, ale jeżeli ja bym expił tyle co wy, focusował się bardziej na gierce czyli mniej padał, miałbym gm speeda na każdym sqmie już :|

Sprostowanie. ''Jedynie Bosik od niedawna przebija mnie z expem''
Sprostowanie2 ''Na 3 edycji ogarnąłem kółko i gniecenie legionistów i upiorzyc tyranami jako pierwszy w Altaronie''

Nie mam na celu być pyszny. Po prostu jestem dobry w grach!

p's czempiony też gniotę piromantami

mówcie mi zgniatacz

@poprawka post jest skierowany do sisa, nie do grysika :|
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem