Zobacz pojedynczy post
Stare 20-02-22, 00:14   #29
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał pregusia Zobacz post
O, dziękuję ;>

Analizujemy problematykę oświetlenia, prowadzimy pomiary różnych możliwości zmiany. Coś zapewne niebawem zostanie uczynione w kwestii tej.
Dziękuję za odpowiedź.

Wiem, że niektórym moje propozycje czy sugestie mogą wydawać się głupie czy wręcz absurdalne. Ja jednak patrzę troche okiem mniej zaawansowanego gracza. Kiedys usłyszłem o Altaronie wszedłem spodobało mi się właśnie to, że Polski projekt, że jest on zwyczajnie ciekawy i zdecydowanie inny. Podobało mi się też to, że gracze mieli wpływ na jego rozwój. Nie wiem czy pregusia pamiętasz mój wkład w rozwój w trakcie testów na specjalnym serwerze. Kwestie zbierania loota czy stackowania. W sumie mniejsza o to ale ja współprace wspominam bardzo dobrze. Uważam, że odwaliłeś mnóstwo dobrej roboty. Oczywiście są też rzeczy które moim zdaniem się nie do końca udały ale to już inna historia i nie do opowiadania tutaj czy teraz.

Co do tego konkretnego problemu zwyczajnie nie mogę pograć bez zmiany ustawień wyświetlania. Komuś może się to wydawać śmiesznym marudzeniem, ale co poradzę, że autentycznie oczy bolą po nawet niezbyt długiej grze. Nie wiem może już jestem za stary
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem