Zobacz pojedynczy post
Stare 28-03-22, 23:39   #67
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał combo30 Zobacz post
Ja mam taką propozycję
1. Ogarnąć kontent aby nie kończył się on na 150-200 lvlu bo to trochę śmiech jest. Tutaj można dodać tereny które by to sprawiły o kogarze się nie wypowiadam bo nie mam żadnych informacji.
2. Naprawa balansu i skalowania DMG powtórzę tu słowa poprzedników bez seta na DMG jest się ostro do tyłu szczególnie przy ograniczonej ilości czasu na grę a to powinno być dodatkiem a nie endgame.
2. Ryc jest totalnie do poprawy bo chwilowo jest totalny g****m tutaj rahilux dokładnie się wypowiadał na ten temat i nie będę się powtarzał po nim.
3. Znerfić o parę % DMG od krzaków bo to jest przesada delikatna.
4. Poprawa istniejących już expowisk a nie dodawanie ciągle nowych nawet nie sprawdzonych priorytetem powinna być naprawa tego co jest.
5. Nie pamiętam kto to napisał ale jestem również za usunięciem blokad moim zdaniem są one zbędne wystarczy aby DMG zwiększał się z lvlem oraz skillem w miarę sensowny sposób jakby miało to wyglądać to proszę o wypowiedzenie się bardziej doświadczonych osób odemnie ja rzuczam tylko propozycja.
Bardzo sensowna wypowiedź.
1. +1
2. +1 Zdecydowanie TAK
2. :) +10 Powtarzałem to wielokrotnie że Ryc 1h jest słabogrywalny solo. Każda inna postać ma o wiele większe możliwości. Wszyscy zawsze powtarzają że to jest postać do TH (przy 10-15 graczach online to naprawdę nieźle) nie dziwię się wypowiedzi że Ryc jest na tę chwilę do skasowania jak przy odpowiednich warunkach Mag czy Zwiadowca ele mogą blokować.
Nie dość że jedyny obszarowy DMG rycerza to "ODES RAGO" gdzie gra jest dostosowana do expienia obszarowego. DMG single target na 150+ przy skilach 150+ jest w granicach 500-700 DMG a dokładniej (200-1050) przy czym te niższe wartości wcale tak rzadko nie wchodzą. Tak że rozgrywka SOLO rycem wyglada tak spam w manaski spam w leczenie i spam w odes rago i na dobicie UCIEKAJĄCYCH o zgrozo celów które ciężko dogonić nie trafiając na kolejne masy mobów dostepny jest "hoxe alp" bez którego Rycerz stałby się zupełnie bezużytecznym śmieciem.

SINGLE TARGET Ryca powinien być przynajmniej x2 (tylko single target bez czarów). To jest rycerz i powinien najmocniej bić bez czarów !!!
Hoxe alp zostałby na obecnym poziomie a rago tote odzyskałoby jakikolwiek sens.
Ostatecznie finto mogłoby się skalować z tym uderzeniem i wtedy tez moze by zyskało jakiś sens używanie tego MEGA drogiego zupełnie bezużytecznego obecnie czaru.

Jak tak się zastanowić to by mogło być rozwiązanie wszystkich problemów z Rycerzem. Można by wybrać czy biegamy i bijemy Mocno po jednym potworze tylko sie lecząc czy tez bierzemy klatę i z pomocą magii bijemy słabiej ale obszarowo.


Teraz jak lecimy np. na żywiołaki ziemi to w zasadzie bez różnicy czy klikamy w moba czy nie bo i tak robote robi tylko ODES RAGO.
Szkoda tłumaczyć o co chodzi bo i tak zaraz poleci hejt tych co rycem nie grają i twierdzą NO TAK ALE TO TANK.
3. Tu się nie wypowiem bo nie wiem jaką przewagę one dają do dmg ALE no właśnie dają możliwość rezygnacji z BLOKERA !
4.Ogólnie +1. Z punktu widzenia ryca "Mniej uciekających mobów" (Priorytet żeby Ryc mógł też robić sensowny exp solo)
5. +1. Jeżeli ktos poświęca czas na trening to dlaczego nie mógłby później szybciej wbijać levela. Jak najbardziej jestem za zniesieniem tych blokad a przynajmniej za zrewidowaniem ich bo teraz poziomy blokady sa takie że i bez treningu idzie osiągnąc max wbijając level.

Ostatnio edytowane przez Zetix ; 28-03-22 o 23:59
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem