Zobacz pojedynczy post
Stare 22-06-22, 21:04   #5
Xaderon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 87
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post

Efekt jest widoczny jedynie u gracza, który wypił miksturę.
To jest to co mi sie w tej propozycji bardzo podoba. Logiczne ze uzycie mikstury daje efekt tylko temu kto ja wypil.

1. Podoba mi sie, jestem na tak, zawsze to cos dodatkowego dla alchemika, niby kosmetyczne ale jednak. Tylko ja bym tu pozmienial co nie co.

Czas i zasieg. Ja widze tutaj 2 opcje.

Pierwsza, wszystkie mikstury maja taki sam zasieg, tylko nie na caly ekran a prawie caly ekran, roznia sie czasem, male 30 min, srednie 1h, duze 2h tak jak to zaproponowal Heralder.

Druga, wszystkie mikstury maja taki sam czas trwania, mysle tu o 1h, chyba najbardziej odpowiedni timer ale roznia sie zasiegiem, male jak hoxe eamo, srednie o 1 sqm wiecej, duze o 2 sqm wiecej.

Mi chyba bardziej pasowalaby opcja druga.

Co do skladnikow. W sredniej czerwone roze zamienilbym na blekitne a w duzej zamiast blekitnych dalbym zolte. Ogolem pozmienialbym na takie rzadziej uzywane. Oto moje propozycje:

Mikstura Migotu
Składniki: 2 rumianki pospolite, 3 oczu owada, 2 platki huminii

Mikstura Błysku
Składniki: 2 blekitne roze, 2 borowiki, 3 owoce glogu, 1 czerwi gruczol

Mikstura Blasku
Składniki: 1 zolta roza, 1 kleiste oczy, 2 jaja gryfa, 3 szalwie, 4 paprocie

2. Ladowalny swiecacy pierscionek z krysztalem? Brzmi niezle ale jestem na nie. Mamy kostury swiatla. Jednak chetnie zobaczylbym takze alternatywe dla kostura swiatla w postaci pierscienia, ktory dawalby nam swiatlo i mial okreslony czas dzialania bez mozliwosci ladowania go jezeli bylby to pierscionek dropiacy z potworkow czy np owy pierscionek z krysztalem. Taki ladowalny pierscien w sumie moglby byc ale to musialaby byc jakas nagroda z cyklicznego eventu czy cos i ladowanie odbywaloby sie za jakiegos talara czy jakis konkretny przedmiot a nie skladniki, to nie alchemia.

3. Jestem na nie. Dziwna propozycja.

PS Bardzo fajne ikonki mikstur, sama robilas? Ja bym takich nie zrobil.

PS2 Ale twoja propozycja odnosnie kolorowych swietlistych krysztalow bardzo mi sie podobala, chetnie bym to zobaczyl w grze, mogliby zrobic zeby co roku w owym evencie mozna bylo dostac inny wybrany lub losowo kolor.
Xaderon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem