Temat: [inne] Last Legion vs Ignis
Zobacz pojedynczy post
Stare 19-08-11, 11:37   #12
sadysta
 
Avatar sadysta
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 185
Domyślnie

Cytat:
Napisał vendi94 Zobacz post
Tak się składa, że te każdy na każdego i opuszczanie klanu to tylko ludzie, którzy są teraz z tobą w klanie odwalali takie rzeczy. Co chwila nowy klan -.-
Sunblade cały czas był z Daarko, nigdy nie opuściliśmy go! Cały czas byliśmy z nim, a ludzie z Planu b (Last Legion) zostawili nawet Orma i poszli sobie do nowej gildii, a Sunblade został z Ormem!
Irytuje cię cała sytuacja w Ignis, a to wszystko przez ludzi, którzy są teraz z tobą w klanie. Jedynie Zly On przejrzał na oczy i dołączył do nas bo my takich rzeczy typu zabijanie swoich i zakładanie co sekunda nowych klanów nie robimy ;)

Zobaczymy Sadysta za jakiś czas jak ty ogarniesz tych ludzi ^^
Nie wiem, co się działo pod moją nieobecnośc i nie chcę się w to zagłębiac, i tak to nic nie zmieni, więc po co to wygrzebujesz?
I nabierz troche szacunku, za czasów rządzenia Planu B, byliście zwykłymi przydupasami i gdyby nie Noon, tak by zapewne zostało.

Zły On przejrzał na oczy, przy okazji okradł domek Tisayi i Demoniczny Pomiot, złodziej i tyle.
Dlaczego zatem Keavira opuścił od razu klan po tym jak go zabiłem? mm?
Anyway, nie mam ochoty już odpisywac na Wasze posty, i tak już za dużo napisałem. Niech temat zostanie taki jakie było jego przeznaczenie.
sadysta jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem