Temat: [inne] Last Legion vs Ignis
Zobacz pojedynczy post
Stare 20-08-11, 00:38   #38
Maffy
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 24
Domyślnie

@kforev upada na psy bo wojna jest wtf??

@sadysta dziwnie się złożyło, ty grałeś na początku. Mniej więcej jak ty przestałeś grać to ja zacząłem, ja skończyłem ty zacząłeś. A gadasz jakbyś był 24/7 i wszystko wiedział. Nikt nie wie wszystkiego bronisz swoich ludzi, a mało wiesz co się działo.

@ Wawro, Ciebie nie rozumiem. Zasady to zasady, jak można zabijać swoich ludzi?? Pamiętasz jak mnie zabiłeś? Jedyna odpiwiedź jaką wtedy otrzymałem od orma to "nie wiem czemu padłeś, ogólnie wszyscy drą ryja na vt". Sprawa nie jest wyjasniona do dziś. +lenob + reszta random fragów (w tym shar) = zawsze niewinny wawro? Dlaczego koledzy się Ciebie boją?

W ogóle cała ta sytuacja jest posrana... W tym czasie co istniało ignis zdąrzyłem ocenić ludzi z tej gildii. Większość lubię i szanuję, nie rozumiem tylko dlaczego jest wojna o to, że wawro robi co mu się podoba?

Ogólnie wawro jesteś w porządku, ale czasem jak Ci odpierdoli ... ;d Nie wiem nie ogarniam już tego za mało gram chyba, ale jestem z sunblade i będę zawsze po ich stronie, szczególnie teraz jak mają rację i dążą do sprawiedliwości.

Pozdrawiam ostatni legion i sunblade ;)
Maffy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem