Zobacz pojedynczy post
Stare 22-12-11, 13:55   #1
Dinoo20
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 462
Domyślnie Święta, święta

Witam wszystkich.
Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, chciałem życzyć wszystkim graczom altaronu wesołych, spokojnych i radosnych świąt, abyście pamiętali o swoich bliskich.
W pędzie świątecznych zakupów i przygotowań zatrzymajcie się na chwile i pomyślcie o tym co w świętach najważniejsze - swojej rodzinie ale także o sobie samym, aby chociaż przez te kilka dni być blisko z tymi którzy się o nas troszczą na co dzień. Zadbajcie o to żeby ten czas wypełnić czymś wartościowym.
Myślę, że powinienem także życzyć każdemu i także sobie, aby altaron nieustannie się rozwijał, stawał się coraz bardziej popularny, a przede wszystkim aby gracze zauważyli, że po drugiej stronie także jest człowiek a nie tylko kilka pikseli :) Nie będę odnosił się do aktualnych wydarzeń na serwerze bo nie o to tu chodzi, ale pamiętajcie, że będąc życzliwym dla drugiej osoby ZAWSZE otrzymamy coś pozytywnego w zamian(niestety nie koniecznie od tej osoby).
Troszkę się rozpisałem, ale mam nadzieje, że chociaż kilka osób to przeczyta i się zastanowi nad swoim zachowaniem.
Proszę także wszystkich forumowiczów o kontynuacje tematu z życzeniami :)
__________________
"There is no force on Earth more powerful than the will to live"
Dinoo20 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem