Zobacz pojedynczy post
Stare 19-03-12, 19:21   #14
a1106169
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 22
Domyślnie Rycerz nekromanta !

Ulepszenie pvp u rycerza NEKROMANTY, czyli dodanie mu czegoś ORGINALNEGO, ponieważ
nekromanta powinien być bardziej niż duchowny nastawiony na walkę pvp, a w obecnym momencie:
graata=daarfa, saim bala=ring na niewdkę, czyli nic orginalnego i niezastąpionego nie ma.

Proponuję dodać jakiś nowy czar ofensywny, może to być ale niekoniecznie coś typu hape odes rago (exori gran) zadawało by to przykładowo 2 razy więcej obrażeń niż zwykłe odes rago, to było by coś, co zwiększyło by wydajność doświadczenia na godzinę dla rycerza nekromanty oraz pokazanie że rycerz nekromanta w zwarciu też może coś zdziałać. Wpadłem też na pomysł typy czar Szarża, ten czar mógłby na okres przykładowo 10 s zwiękaszać szybkość rycerza nekromanty (cos porównywalnego do hape odes) oraz skill 1h/2h/def o 25% i powiedzmy żeby tego za często nie można było używać, trzeba by było odczekać przykładowo 30 s. Pomysłów aby dać coś orginalnego dla rycerza nekromanty może być wiele, dałem tylko przykłady.

Prosze o niekrytykowanie tego posta przez osoby grające rycerzami z subprofesją duchowny, wiadomo będzie was to troche bolało gdy dodadzą coś orginalnego dla rycerza nekromanty ale nie możecie powiedzieć że wam jest źle gdy macie "hape tawis" co czyni że możecie zdobywać doświadczenie praktycznie na wszystkim bez użycia mikstur leczących życie / uh'ów ( widziałem jak na którymś filmiku artezon uleczył się z hape tawis za 421 -.-)

Jeżeli nie zamierzacie jednak nic dodać dla rycerza nekromanty, wnoszę prośbę o zmienianie subprofesji za powiedzmy 100pn, gdyż wiele rycerzy grający nekromantami (badź nie duchownymi )jest pewnie zawiedziona, gdyż nie ma niczego orginalnego i dałaby wiele aby zostać duchownym ( powod - hape tawis ), gdyż wiele czasu spędziła na tej postaci i szkoda byłoby zaczynać grę od nowa.

Rycerz elementalista i czarodziej duchowny też pewnie nie są do końca spełnieni swoimi czarami i zapewne oczekiwaliby na dodanie im czegoś wyjątkowego i fajnego.

Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez a1106169 ; 19-03-12 o 19:29 Powód: dopiska
a1106169 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem