Temat: [dyskusja] sprawa dla detektywa
Zobacz pojedynczy post
Stare 09-04-12, 23:55   #1
Yobak
 
Avatar Yobak
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 32
Domyślnie sprawa dla detektywa

@Sadysta

Bycie SGiem nie oznacza, że nie mogę być też graczem, ja umiem pogodzić te 2 role, natomiast Wy wiecznie szukacie dziury w całym. Walczcie w grze, a nie na forum. Temat zamykam, wszystko co miało zostać napisane już napisane zostało.
(zamknięty temat Merva)

Ponoć umiesz pogodzić sg i gracza do dlaczego wypowiadasz się jako gracz a zamykasz temat jako sg za chwile :)

Wydaje mi się że nasze powody jako graczy do waszej gildi ,,Kolegaium" sa proste macie kolegów w SG co ułatwia wam walke z nami, początek wojny mowił o was o graczach rpg=(SG) Gdyby nie wasze przywileje mogło być wam naprawdę o wiele trudniej, pisze to tylko z mojego punktu widzenia, ale nie pisze w tym poście też o tym że pomagacie i robicie cuda dla siebie, ale głupie sprawy takie jak niepilnowanie zasad gry w swojej gildi (boty)

Tisaya lubisz spędzać dużo czasu przy kompie. byłaś w obu gildiach więc może byś chciała być bezstronna, wiesz dokładnie o co mi chodzi siedzenie z 1 gildia na vc poznawanie się na pewno nie sprzyja drugiej gildi.
Wiedzą to wszyscy którzy mieli SG w drużynie.Jak i Plan B + Merv tak samo jak teraz collegium + wszystkie SG:P

Nie musi nikt na to odpowiadać to było takie kazanie jak pokuta w kościele to jest tylko do przemyślenia nie do komentowania.

Pozdrawiam
Yobak jest nieaktywny