Temat: [odrzucone] pytania i skargi do adminów
Zobacz pojedynczy post
Stare 28-04-11, 19:34   #2
Van Taron
 
Avatar Van Taron
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Skąd: Piekło
Postów: 77
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Van Taron
Domyślnie

Cytat:
Napisał urban1906 Zobacz post
elo drodzy admini
chciałbym byście nie usuwali tego tematu i byscie mnie posłuchali i ... a mianowicie
chcę byście dopracowali waszą grę (altaron):
zrobili jeszcze dwa serwery by ludność była rozmieszona dobrze a nie zeby było przeludnienie, byście zmniejszyli siłę potworów (lol ja na 12 lvlu nie wytrzymam magiem 5 hitów od ghula bo padam (tego w real tibi nie ma), zrobili na stronie mapę altaronu i miejsca respa potworów , dajcie więcej exp dla małych lvli i dajcie do 20 lvl przechodzenie przez ludzi (bo niektórzy blokują) , dajcie więcej czarów na facc (brak konta premium).
posłuchajcie mnie jeśli chcecie mieć ludzi na serwie
Jeśli macie też jakieś skargi to pisać
Sam sobie przeczysz :) Mówisz by zaszły zmiany by byli ludzie na Altaronie a sam prosisz o jeszcze jeden serwer bo jest ich za dużo. Przede wszystkim nie lvl, tylko poziom, i nie facc tylko Konto Darmowe z możliwością dokupienia statusu szlacheckiego, nie exp tylko Doświadczenie. Jeżeli nie możesz zabić jakiegoś potwora to zbieraj doświadczenie, zwiększ swoje umiejętności by móc go zabić i nie porównuj tej gry do Tibii bo jeżeli szukasz tu drugiej Tibi albo OTS'a to źle trafiłeś.
Van Taron jest nieaktywny