Temat: [pixelart] Shikate - Pixelart :D
Zobacz pojedynczy post
Stare 05-07-12, 16:36   #3
Shikate
 
Avatar Shikate
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 258
Domyślnie

^UP

Widzę, że nie masz problemu tylko z pisaniem(,,po dokładniejszym przyjżeniu'') ale również z czytaniem. Sam napisałem, że ,,Jeśli chodzi o Twój komentarz Drakon, to rozumiem, że nie podobają Ci się rzeczy'', więc całkowicie rozumiem krytykę innych, na czym ty bazowałeś pisząc swój komentarz, że jej przyjąć nie mogę. Chodzi mi po prostu o to, że to jest temat w którym chodzi o sztukę. Czy ty jak oglądasz jakiś obraz to zaczynasz od liczenia nóg(jeśli powiedzmy jest człowiek na nim)? Ja rozumiem komentarze z krytyką, rozumiem komentarze chwalące, ale nie zrozumiem komentarzy, których część jest taka. Ja piszę: Komentujcie i oceńcie. Ocena czyli napisanie, czy jest dobre, czy jest do bani, a nie ocena to: ma 6 odnóży. Owszem, rozumiem, że ktoś tak może napisać, ale łaskawie mógłbyś napisać też jak on wygląda. To, że ma 6 odnóży nie oznacza, że musi być ładny/brzydki.

,,Fantastyka, fantastyką, taki jej urok, że daje nam duże pole manewru i możemy dać upust swej wyobraźni, ale pewnych granic też trzeba się trzymać: rysując płomień nie mówimy że to kropla wody, bo tak nam sie podoba, trzeba to też jakoś uzasadnić, najlepiej w sensowny sposób.''

To w końcu fantastyka daje nam takie duże pole do manewru czy nie, skoro mój pająk musi wyglądać jak normalny? Człowieku, patrz co Ty piszesz. Czyli mogę zrobić trolla, mogę zrobić ogra, mogę nawet największe paskudztwo którego nie ma na świecie, ale pająk jest pająkiem i ma mieć x nóg.

,,widać czwartą parę, która po prostu jest niewyraźna, tylko o to mi chodziło.''

Nie, mylisz się, tu nie ma czwartej pary.

,,Wystawiasz prace, ja je oceniam i komentuje prosta sprawa, możesz robić to samo w moim temacie.''

Komentujesz? Uczepiłeś się szczegółów: Ogr ma krzywe nogi(kto powiedział, że ogr musi mieć proste? Może to akurat na potrzeby bossa, którym on jest?), pająk ma 6 odnóży. Nie wiem, każdy może myśleć inaczej, ale dla mnie to nie jest ocena, tylko tak jak powiedziałeś: czepianie się.

PS: Czemu każdy członek ekipy Altaronu nigdy nie komentuje moich prac tak jak powinien(kolorystyka, całość, cieniowanie) tylko się czepia albo pisze off-topic? Taki dajecie przykład użytkownikom.

PS2: Mi chodzi po prostu o to, żeby oceniać całościowo.
Shikate jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem