Zobacz pojedynczy post
Stare 16-07-12, 10:12   #45
daarko88
 
Avatar daarko88
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Płock
Postów: 96
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do daarko88
Domyślnie

Zajebista akcja była na Ankardii na smokach...Kiedy na mostku trap mialem 6 mwall za mna buly i kazdy mnie leczyl... kilka razy red... pózniej zaczeliście uciekać w głąb jaskini... wkońcu nas otoczyliście nas było z 7-8 osób a was z 12-15. i na VC Noonuś tylko krzyczał..."Lewa Lewa...Prawa Prawa... Kurwa jesteśmy w dupie" hahahaha i moment kiedy od nas się zaczeli logować i biec na Ankardie a Noonuś " Rush Rush kurwa na pełnej piździe no Rushuj kurwa w Prawo w Prawo.... i pokolei was wybiliśmy. Od nas Furya chyab czy Andreas tylko padł. To był ten moment kiedy Aleg nas zdradził. Pierwsza akcja... Ale była pompa na VC. Albo ta akcja na żelaznej bramie... my na stacku wszedzie mw Exorit lata wokół było z 15x15 osób a ja schodze schodki widze już sd lecą i kick... konserwacja multimedii hahaha i cudem przeżyłem nie wiem jak.. pamiętam ze do Artezona dzwoniłem. Albo na przeszłości bloczenie wieży te pushowanie godzinami haha jest co wspominać ;P Jeszcze wspominam akcje w nocy... kiedy nas bylo moze z 8 osob i was też nie za wiele co po minosach sie ganialiśmy co padł eldoka alisoad i jeszcze paru. Ja na dżumixowany w 3 dupy i słysze na VC tlyko od Artezona "nie idź Daarko nie idź bo padniesz. Sobie pomysłałem jak padne to padne ale zwała bd ;P wtedy pamietam jak Pampeluan wawra zabił pod zamkiem w tym koncie w Neo wybiegł na mnie Mala dziewczynka Digidong i jeszcze ktos i we 3 nie mogli zabić ;p Ale jaja były Nocne szaleństwa.


Pozdrawiam Daarko
__________________
Dream your Dream... This is the Destination... You alive this Sound... Listen,Feel,Enjoy...
daarko88 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem