Zobacz pojedynczy post
Stare 23-08-12, 07:07   #15
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Cytat:
Napisał crunchips Zobacz post
Ha to zobaczycie jak będzie później jak 40 lvl wejdzie na expowisko 100 lvl <dla czepialskich to jest przykład> i zacznie go wyzywać od najgorszych i co dalej?
Zao, jak tam oprócz Red Rose (którzy trzymają jakoś poziom kultury) są nooby w przedziale 10-15lat. Wyzwiska będą na poziomie dziennym i taka szara myszka z prawdziwego serwa altarona stanie się kozakiem na serwie non-pvp.
Co się nimi przejmujesz... Pograją miesiąc, dwa i będzie tak jak na pvp, bo questy się skończą, expić się już tak jak kiedyś nie da.

Najlepsze jest to, że żeby się nie natrudzić to administracja zamiast zrobić nowe lokacje z np. warlockami, hydrami, kościanymi, nowe miasta, to ulepszyli potwory, i zepsuli postacie.

Jak to było napisane "część" mocy "nutek" zostanie zabrana. Część to nie prawie cała...
Zwiadowca to dopiero kabaret. Jakoś z każdej gry łucznik kojarzył mi się z postacią która popyla na respie i tyra na odległość. Chodzi mi tu o to kpiro. Genialnie się to sprawdziło na ob, bo palkowie jeśli nie stali w miejscu to nie strzelali nic. Można przeboleć to kpiro, chociaż trzeba było zrobić jakiś czar od 100 dla zwiadowcy a nie zatrzymywać się na 24lvl'u.

Mistrzostwo to leczenie. Jakby to Eldoka powiedział "weźcie rozpęd i jebnijcie w ścianę" (cytat). Przed upem łudziłem się, że jednak będzie ten balans jakiś alei jednak się myliłem. Postawić pierwszego lepszego gracza, który nie zna osób w altaronie i zrobić test. Wziąć do porównania 200 palka i 70 palka i niech każdy z nich używa tapen tawis. Różnica jest tak mała, że na pewno zawahałby się zanim by odpowiedział. To ja się pytam gdzie ten balans?
Jeszcze ten cooldown... tego to już mi się komentować nie chce...

Podsumowując moją wypowiedź jestem przekonany, że czasy "świetności" Altaronu minęły wraz z tym updatem. To jest moja opinia. Jedynymi zadowolonymi są nooby z pod dp, którzy grać nie mogli, bo ich east, horsu, syczy i deder bili. Jedyne co wam się udało to grafiki (myslałem, że "magiczny komin' będzie jakiś lipny, ale animacja wyszła super i możecie pogratulować temu kto ją zrobił. Dodanie nowego questa też było strzałem w dziesiątkę, bo zauważyłem, że jakieś zainteresowanie było nagrodą.

W systemie wewnętrznym jedyne co jest fajne to czas oczekiwania, aż zniknie mw. Teraz timer'a każdy może sobie usunąć, bo jest bezużyteczny. Nie wiadomo przecież, kto żuci mw.
Nutki, tapen tawis, odes kpiro, sd, jest teraz tak zryte, że jak ci nawet z non pvp wbiją te 80-90 (a będzie to pewnie tylko 1% społeczeństwa pewnie) to zrozumieją o co mi chodzi.

I nie zasłaniajcie się ile to wam ludzi teraz doszło, bo tak samo było na początku serwa. Było dużo zostało kilku i nie zawsze dlatego, że ktoś robił PA, tylko dlatego, że ta gra w perspektywie dłuższego grania jest po prostu nudna. Nie powiem dokładnie ile czasu spędziłem na kościanych smokach i czarnoksiężnikach żeby wbić ten 200 lvl. Jak ktoś wbije na non-pvp, albo nawet na pvp 200lvl to może to być tylko Zao (bo jakoś zawsze w nocy szybko expił) i Master'Bolter (parafrazując: Pozdrawiamy Master'Boltera, który expi jak dzika świnia). Teraz wbicie 100 lvl zajmie tyle czas to wbicie pewnie dawniej 150.

To wiadomość dla nowych graczy. Jak wybieracie pomiędzy palkiem a ryckiem to bierzcie rycerza.
Zastanawiam się tylko czy ci co expili ostro przed upem też będą tak expić jak wcześniej. No i czy mnie właśnie ci gracze skrytykują. Niestety prawda jest taka, że co update to jest coraz gorzej, pod względem balansu.
Grafików można pochwalić, bo mieli własne pomysły na stworzenie potworów (nie sugerowali się tibią, co mogło powodować dezaprobatę np patrząc na wiwernę)

Nie chce mi się poprawiać błędów. Mam nadzieję, że tekst jest czytelny.
maja1414 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem