Temat: [non-pvp] Czarna lista klanu Wild Rose
Zobacz pojedynczy post
Stare 04-09-12, 11:41   #9
konradowalkero
 
Avatar konradowalkero
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 38
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do konradowalkero
Domyślnie

Dziękuje za szybką i wyjaśniającą sprawe odpowiedź. Proponuje aby posty które już są w tym temacie jednak zostały. Jest wiele graczy którzy jak zauważyłem mają pretensje że któraś z ich wypowiedzi została usunięta. Może ten temat (który początkowo miał tylko na celu tworzenie listy graczy przeszkadzających w rozgrywce na świecie non pvp) będzie przykładem dla innych graczy co to znaczy pisać na temat.
Spytajmy oto autora tematu. Drogi Wicked, czy nasza rozmowa w której rozwiązaliśmy kwestie wypowiadania się na temat może pozostać w twoim temacie?

Ps: Heh Slythia przecież ja nie twierdze że ty siedzisz na vc colegium.

Ps 2: Szkoda że nie podeszłaś z przymróźeniem oka do mojej ankiety i zamknełaś temat :p Ta ankieta mogłaby poprawić humor wielu osobą. A btw przecież nie wymieniłem tam żadnego z funkcjonujących aktualnie SG he Zapytałem graczy jakby postępowali gdyby zostali SG.

Ps 3: Widze Slythia że wyrobiłaś sobie już pewien schemat wypowiadania się na forum. Jest bardziej rzeczowy, teraz brzmisz jak prawdziwa pracownica CipSoftu :p Taki sposób wypowiadania się zaoszczędza tobie wiele niepotrzebnych kłopotów nieprawdaż? hehe
konradowalkero jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem