Zobacz pojedynczy post
Stare 06-01-13, 11:11   #1
Śliski
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 49
Domyślnie Zwiadowca duchowny/nekro.

Witam.

Jak wiadomo temat bardzo burzliwy od długiego czasu. Powody i fakty zostały dawno wyłuszczone na forum, ale jak zwykle zostały WYPACZONE przez administracje.

Cały czas mówicie o balansie sub-profesji, gdzie nekromanta ma być tym od obrażeń, a duchowny od leczenia. Dodaliście czar sztyletów dla zwiada-nekro, który był dobrym pomysłem, ale po chwili zaczęliście się z niego wycofywać. Jak ma się ten fakt do idei zadawania obrażeń, JEŚLI po paru dniach nagle zmieniacie obrażenia tego czaru nie informując o tym nigdzie, bo i po co? Teraz dla odmiany, żeby jeszcze bardziej dowalić tej profesji chcieliście odebrać możliwość KUPOWANIA sztyletów, która przeobraziła się na cenę 5,5k/100 puginałów, która drastycznie zmniejsza sens brania ich na exp.

Ja wiem, że brak pomysłu jak usprawnić zwiada-duchownego jest powodem do frustracji, ale to nie argument, żeby udupić jeden z niewielu dobrych pomysłów, który powstał dla zwiadowcy-nekro.

Zapominam wszakże, że czar był pewnie testowany wg magicznej tabelki i był cudowny, ale było zbyt miło to trzeba zmienić na gorzej.

Jak chwilowo polepszyć zwiada ducha? Dodać tej sub-profesji osobny czar leczenia dla zwiada/woja, który będzie miał większą siłę/mniejszy exaust niż klasyczne ogólnodostępne metody leczenia.

peace o/
Śliski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem