Zobacz pojedynczy post
Stare 07-02-13, 03:29   #33
amindos
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 37
Domyślnie

nie chce sie spierać ale dalej nie rozumiem. Bo jeżeli(liczmy TY I TAKI EDTZ) macie podobne lvl-e możecie używać tych samych run i liczmy ty bijesz z nowej runy 400 a on z sd 450 to dalej nie widze rozwiązania niestety, przy tym masz dosyć dobry wave,leczenie wbrew pozorom, leczenie innych w pt bądź obszarówki. I tak to nie odemnie zalezy ale duch z tego co widze typowo w support jest pchany i dobrze, według mnie oczywiście. Jeszcze powinien dostać jakieś czary wspomagające drużyne(coś ala buff). Jeżeli duchami chcecie mocniej bić to necro powinien być prawdziwym DD którego obawialiby by sie ludzie. Bo prawda taka że 100 palka to sobie moge ganiać dopóki mi sie SD nie skończą a on hape tawis wrzuci i wyleczy sie za tyle co ja piepszne. W każdej grze MMORPG był jakiś taki normalny podział jestem profesją leczącą i tak każdy mnie ,,lubi" bo opłaca sie ze mną wszędzie chodzić/jestem potrzebny na wojnach. Jestem DD zadaje ogromne obrażenia nie mam leczenia ludzie mnie ,,lubią" bo jestem potrzebny na wojnach. Mam kilka ciekawych pomysłów lecz niestety nie mam na nic wpływu(chodzi głównie o balans) zawsze będą oczywiście postacie lepsze od innych większości by mogło to podpasować.
amindos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem