Temat: [inne] Collegium
Zobacz pojedynczy post
Stare 25-04-13, 21:56   #58
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

W ten wiosenny czas, gdy na naszych oczach gra zmienia się na serwerze testowym, drużyny na serwerze PVP znów się przetasowały a wojna choć jest - to dość niemrawa, naszła mnie chęć na wspominek czasów, które już za nami.

Jako iż Collegium od zawsze uczestniczyło w większym bądź niniejszym stopniu, w każdej możliwej wojnie, swoje dzisiejsze retrospekcje poświecę jedynie temu zagadnieniu - walce.
Nie do wiary, że już 2 lata minęły od pierwszych potyczek! Śmiesznie było: doświadczenie za zabijanie graczy, brak umiejętności w walce u większości "zawodników", wybieganie 15 poziomym bohaterem i śmierć na polu walki kilka razy z rzędu... No tak, to przecież śmierci i utrata wielu umiejętności sprawiły, że skasowałem swoją pierwszą postać - Sel'bo, którą nie chwaląc się, wyszedłem jako drugi z Archipelagu Licor (wyprzedził mnie Siwyus o kilka minut, pozdrawiam!), a którą przez krótką chwilę byłem najwyższym poziomem w grze (13? 14? :P).
Następnie zaczęły się potyczki już bardziej zorganizowane. Wojny klanów. Kto? Z kim? Po co? Nie pamiętam. Na pewno włączyliśmy ramię w ramie z klanem Fallen Angels.
Wspomnieć oczywiście muszę o jednej z większej wojnie - wojnie z Planem B. No tak, Wtedy doszli do nas ludzie z Sin'Selema i się zaczęło! Wtedy też wielu z dotychczasowym bardziej rozpoznawalnych graczy wybiło się i stało... starymi wyjadaczami.

Kolejna ważna i chyba najdłuższa w dziejach wojna - z Exorit. Oh tak, działo się wiele. Tu też zaczynają się pierwsze nagrania z potyczek, o których chyba warto coś napisać:.

Collegium vs Exorit I by Thudaron

Pokazane chyba najbardziej standardowe akcje podczas tej wojny. No i epickie już "LECA" ;).

Collegium vs Exorit IV by Thudaron

O tym też wspomnieć muszę. Po prostu poprawia mi humor. Może to ta muzyka? No i to co wyprawia Lai haha!

Altaron_Exorit vs Collegium & Sunblade_07 by Furya

Tu z kolei ukazana jedna z największych otwartych walk. Walczyło wtedy ponad 60 osób. Apogeum wojny.

Collegium vs Exorit - Protest by Thudaron

Przez wielu uważany za najlepszy film. Trudno się z tym nie zgodzić :).

Altaron - Collegium/Sunblade vs Exorit 11.08.12r. by Selbo

No i coś z mojej wytwórni filmowej. Wrzucam ten, bo mam do niego pewny... sentyment.


Na YT jest kilkadziesiąt filmów z wojen (i nie tylko). Osobiście często, gdy chwilowo zajęcia brak włączam któryś i wspominam. Bo mimo iż to tylko gra, to niesie ze sobą wiele emocji, przeżyć, historii i nauki. Więc i Was, zachęcam do pielęgnowania tej naszej wspólnej historii. Może pamiętacie coś więcej niż ja?

Ostatnio edytowane przez Obles ; 25-04-13 o 22:10
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem