Temat: Tv TRWAM
Zobacz pojedynczy post
Stare 14-07-13, 20:27   #24
Krzychu2
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 60
Domyślnie

Cytat:
Napisał Gekko Zobacz post
Kościół jest po to by zrzeszać wierzących ludzi by po prostu wspólnie się modlić, Jezus sam odprawiał msze w zbiorowisku ludzi więc można to nazwać "kościołem" tyle że nie było wtedy takiego budynku (tutaj masz coś o tym http://pl.wikipedia.org/wiki/Wieczernik), Bóg jest wszędzie to prawda ale co ma piernik do wiatraka mi wytłumacz? Znowu porównanie średniowiecznego kk z dzisiejszym kościołem ludzie co wy z tym macie?

A dlaczego nie powinna egzystować? bo twoje jest takie widzimisię? Za pieniądze innych ale zauważ też że za te nasze pieniądze nie tylko rozpływają się w kk gdzie jest tylko (0,5%) odpisu a duża część tych pieniędzy nasza władza przepierdala na drogie wina, kluby go go, drogie garnitury,prywatne samoloty gdzie po prostu mogli by wsiąść do taniej linii i nie uszczuplać budżetu, także ja nie rozumiem tego ataku na kościół z waszej strony, zanim zaczniecie kopać leżącego ruszcie głowami i zobaczcie że jest ktoś o wiele bardziej złodziejski i do tego niszczycielski i na dodatek działa legalnie innymi słowy rucha nas wszystkich w kakao bez poślizgu.

Twoi znajomi to margines i nie przyrównuj ich do ogółu społeczeństwa tyle.

Haha jakie argumenty ^^ Uważasz że bez kościoła nie można wspólnie się modlić? Jezus wszystko co miał rozdawał biednym i nigdy żadnych pieniędzy by nie przyjął od ludzi (o ile o tym samym ziomku gadamy) co jest przeciwieństwem naszych cudownych kapłanów, którzy się z tego utrzymują.

Sam przyznajesz się że jest to szajka złodziei, więc nie wiem po co bronisz kogoś kto nie zasługuje na obronę? Są wyjątki nie powiem że nie, ale w polityce też się takie zdarzają jak np. milioner palikot, który już nie potrzebuje pieniędzy. Ponieważ spokojnie do końca swojego życia mu już wystarczy, więc chce coś zrobić jeszcze dobrego dla innych ;)

Co do moich znajomych to mam ich dużo w porównaniu do niektórych, więc różni się trafiają. Co nie oznacza że masz kogoś obrażać bez powodu.
Nie wstawiaj bezsensownych obrazków, bo tylko się ośmieszasz! Chyba że ten obrazek świadczy o tobie to rozumiem ;]
Krzychu2 jest nieaktywny