Zobacz pojedynczy post
Stare 25-09-13, 22:21   #3
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

Juju, nie zawsze jak ty coś powiesz znaczy że ruszyło górę lodową... Czasem już nie mam ochoty czytać twoich postów takie tam głupoty. Większe niz w moich....


1. uznanie altaronu za wersje betę, dpieszczenie wszystkiego przez koleny rok - półroku i reset charów. Nie oszukujmy się. Reset + spora reklama + może swój silnik przyciągnął by multum graczy. TEraz i tak nikt nie gra to i nikt by nie odszedł...
2. Gdybym grał to chętnie zobaczyłbym nowe miasteczko, pare nowych questów. Aby spotykane moby nie były takiej samej siły tylko ich hp/exp/hity wachały się w przedziale 20-30% w zwyż i niż. NPC chodzący o mieście jako cywile. Tacy normalni ludkowie którzy gdzieś tam łażą, biegające dzieci które jeden przez drugiego coś do siebie by krzyczały, żeby czuć było że altaron żyje. Narazie jak wchodze dać komuś kase czy zobaczyć czy jest ktoś kogo potrzebuje i nawet przez te 2-3 minuty jestem online to miasto rzuca we mnie taka pustką że aż grać sie nie chce.
3. poprawcie zwiada ele. Dawno nie grałem więc więcej na ten temat się nie wypowiem.
Zenon von Wons jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem