Zobacz pojedynczy post
Stare 26-09-13, 09:43   #12
ordzinal
 
Avatar ordzinal
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 13
Domyślnie

Najwazniejsza sprawa to usunac ostatnia latke, a przynajmniej zmiany ktore zaszly w expie i loocie. Czuje sie jak na pierwszych otsach ktore powstawaly i prowadzily je 15 latki ktore nie mialy innych sposobow na utrudnienie/ulatwienie gry tylko obnizanie expa, przeciez to jest totalne zagranie po bandzie, najmniej wymagajace dla tworcow gry.
Zmiany w blogoslawienstwach co do ceny sa ok, jedynie z tym spadaniem plecaka powinni zostawic tak jak bylo. Straty po smierci sa jak najbardziej ok.
No i wkoncu dochodzimy do kwestii ktora powinna byc na pierwszym miejscu czyli system pvp. Byly pomysly co do yellow skulla, war systemu i inne. Kazdy ma zalety i wady ale czy proste zwiekszenie ilosci fragow chocby o 1 lub 2 w polaczeniu z wiekszymi stratami nie byloby wystarczajacym rozwiazaniem?

Co bym chcial ujrzec w altaronie? Jak najwiecej nowych questow, terenow i potworow, najlepiej na kazdy lvl, swoja propozycje nowego terenu napisalem juz w odpowiednim temacie.

Co do balansu profesji to wiele wypowiedziec sie nie moge, tak jak ktos pisal moze lekkie zmiany w sd by sie przydaly, szczerze to rycek alchemik to niezbyt najlepszy wybor i jestem niezadowolony z niego, expie wolniej od elementalisty a nawet nie mam gdzie uzyc swojej podprofy (Sa o wiele lepsze expy od gorskich jesli ktos mi powie o wycinaniu lapek, ale prosze zauwazyc ze to i tak chyba jedyny wybor dla alchemika na wyzszy lvl).


Podsumowujac wystarczy chocby wycofac ostatnie zmiany. Serwer pvp teraz opustoszal, ostatnio w vipach mialem po 20-30 osob wieczorami, teraz mam po 5 i az troche zal sie robi ze tyle czasu sie tu poswiecilo na lvlowanie swojej postaci na nic.

Pozdrawiam moze ktos to przeczyta ;)
ordzinal jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem