Temat: [pvp i non-pvp] Sety maga.
Zobacz pojedynczy post
Stare 12-10-13, 13:38   #3
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

No, rozumiem, ale przedstawię to może troszkę inaczej. Bo wiem, że dla Ciebie wszystkie wartości i % są takie same, lecz jednak tak dla gracza nie jest.
%hp posiada bazową wartość, przyjmijmy: 1.
%mp w tym wypadku by miał wartość w okolicy 0,4-0,5. Mag i tak ma multum many, a większa ilość chroni jedynie w wypadku noszenia mana ringa i/lub pełnej many, gdzie możemy ją wykorzystać "raz". Potem musimy i tak naładować, co ostatecznie nie daje nam już nic, bo z 0-100 many potami wyjdziemy do poziomu 1000-1500, a potem dalej nie warto nabijać. Chyba, że jak wspomniałem, możemy i mamy nadmiar potów/czasu.

Co sprowadza się do prostego wyliczenia już.
Kościsty set = 15*1+10+0,5 = 20 + 7 skila
Złoty set = 5*1+25*0,5 = 17,5 + 8 skilla
+ oczywisty brak różnic między set z tarczą / bez tarczy.
I fajnie, że istnieją sety mieszane, ja rozumiem, ale też troszkę to tak też jest, że nie każdy je zna/wie o ich istnieniu. A sprawdzać każdą możliwą kombinację, biorąc pod uwagę ilość przedmiotów w grze, to jednak jest zwyczajnie męczące i frustrujące, żadnego w tym klimatu czy fabuły.

Jeżeli nie chce nikt wzmaniać maga, dawać za dużo hp, to niech chociaż dostaje więcej mlvlu, bo mana, jak już zaznaczyłem, przydaje się w nielicznych wypadkach i to raczej wypadkach sztuk jeden (ciekaw jestem czy po dostaniu buły na pvp mag jest w stanie się wymanasować do pełna/czy to robi).
__________________
14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ....
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem