Temat: [odrzucone] optional pvp zamiast non
Zobacz pojedynczy post
Stare 21-01-14, 13:35   #2
Wyrosuaw
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 112
Domyślnie

Ja jestem jak najbardziej na tak. :D
Zrobiłbym to również pomiędzy zwykłymi graczami a nie tylko gildiami, czasami są różne spory które można byłoby rozwiązać w ten sposób! Nie tylko Gildia vs. Gildia, ale też 1 vs. 1, 2 vs 2, 3 vs 3, 4 vs 4.
Wprowadziłoby to bardzo wiele do rozgrywki, gra byłaby ciekawsza.
Zaraz pewnie odezwą się głosy, że jak chcesz się bić to idź na arene! Wszyscy wiemy, że ta arena to nie arena i jest w ogóle nie używana.. co dopiero mówić o biciu się na niej gildia vs. gildia.
Zaraz odezwą się głosy, że jak chcesz się bić to idź na pvp! Myślę, że to idiotyczny pogląd. Mogę chcieć grać na serwerze pvp, ale muszę mieć czas żeby tam grać, aktywnie wbijać lvle i aktywnie uczestniczyć w życiu gildii bo inaczej gra na serwie pvp nie ma sensu!
Na non-pvp gra się z kilku powodów:
1. Nowo przybyły gracz wybiera ten serwer bo chce poznać świat Altaronu, ewentualnie później tworzy nową postać na pvp.
2. Brak czasu na grę mimo szczerych chęci. Rozgrywka dla przyjemności.
3. Nie lubi się pvp.
4. Gra się bo nie może się znieść super hiper uber mega fajnych highlvli ze swoimi noobcharami na pvp którzy pekują bo akurat wypada im pierwszy dzień okresu lub miarą długość ich penisa jest pkowanie innych za nic.
5. Gra się bo się lubi non-pvp.

Optional PVP przyciągnęło by wielu graczy, którzy nie koniecznie chcą być zabijani non stop, a chcą na jakimś poziomie powalczyć z innym ludziem. Myślę, że wielu się takich znajdzie!
Jeżeli miałoby to polegać na walce w mieście, to takie zasady jakie podczas pvp. Jednak gdyby miało to wyglądać inaczej to można byłoby przygotować różne "mapy" stworzone pod PVP na które teleportowane/przewożone/cokolwiek innego byłyby osoby które chcą walczyć, na dwa różne końce mapy. Oczywiście wielkość mapy zależałaby od tego czy jest to gildia vs. gildia, 1 vs. 1, 2 vs. 2, 3 vs. 3 itd.
Wszystko oczywiście za opłatą! Opłatą mogłaby być miedź w różnej ilości wyznaczona umownie bądź narzucona od góry lub przedmioty. (Każdy gracz daje miedzi lub przedmiot.) Strona wygrana zgarnia całą pulę. Oczywiście wszystko w odpowiednich przedziałach lvlowych.
Wyrosuaw jest nieaktywny