Zobacz pojedynczy post
Stare 28-02-14, 10:12   #27
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

Merv z calym szacunkiem nie wbiles w tej grze poziomu wiekszego niz 100, wiesz masz blade pojecie o expieniu na lepszych mobach. Zarówno ja, jak i osoby które takze narzekaja na zmiane zwiada sprecyzowaly ze chodzi o lepsze moby na ktore chodzi sie na lvlu 150+. Mowisz uzywaj krzakow na ognistych, wtf ?! To inna subprofesja niz elementalista juz tam nie poexpi ? Prosze cie twoje argumenty sa totalnie bez sensu...Jak mam trzymac odpowiedni dystans od potworkow w tak waskich przejciach ? Tak co chwile bede odbiegal jednak co 2 sekundy mobek i tak mobek bedzie do mnie podchodzil i bede dostawal hity i nie jestem w stanie caly czas trzymac dystans 3 kratek = mniej bede bil + jeszcze wiecej spalal many = lepiej siedziec w depo niz wyjsc na expa, od tak jak ty przez cale zycie :D . Zmiana ta moze i jest ok do 150 lvla, ale co potem ? Zwiad ma expic do 300 lvla na smokach ? Boze zlituj zachowujesz sie jakbys wogole nie czytal postów do konca, tylko masz swoja racje - i twoja racja jest twojsza niz mojsza. Żenada.
Wicher jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem