Zobacz pojedynczy post
Stare 12-03-14, 22:10   #157
Yooback
 
Avatar Yooback
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 23
Domyślnie

Trochę nie do końca ogarniam wiadomość od Z4anzib ale z tego co zrozumiałem to trochę racji ma. Skoro wchodzi nowy klient do pobrania to zrozumiałe jest, że na stary nie da się logować aby każdy był zmuszony do zerknięcia na stronę i sprawdzenia co jest tego powodem. Przyznam się, że też po upie wchodziłem na starego klienta ale po crashu zaraz zerkałem na stronkę i dowiedziałem się z newsów co jest tego przyczyną. Pobrałem nowego klienta i wszystko śmiga jak trzeba. Całe szczęście, że nie byłem wylogowany gdzieś na respie bo wtedy pewna strata lvla... Kolejne nieprzemyślane rozwiązanie administracji. Wcześniej nie chciałem się już czepiać bo i tak mamy dość zamieszania ze zwiadem...

Cytat:
Napisał sawyerknw Zobacz post
Avara - powini napisać "jestem zwycięzcą" wygooglojcie sobie to - tak ich teraz sobie wyobrażam

zróbmy protest :D nie kupujemy wszyscy premki :D albo nic nie jemy,
fajnie jakby ktoś odpowiedzialny za altaron napisał cokolwiek bo z dnia na dzień jest więcej stron z hejtami a nie widzę postów administracji.
Wydaje mi się, że po prostu mają nas tam gdzie mieli nasze opinie o zmianach wprowadzanych na teście czyli w głębokim poważaniu... i dlatego też nikt z administracji nie chce dyskutować, wyjaśniać, odpowiadać na pytania itd. itp.
Yooback jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem