Temat: [odrzucone] Altaron zbyt skomplikowany
Zobacz pojedynczy post
Stare 10-05-14, 09:24   #9
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Zamiast lać wodę, wolę czasem napisać coś krótkiego, ale z przesłaniem.

Nie zamierzam być poprawny (w Waszym mniemaniu), bo w moim ja nikogo nie urażam ani nie łamię żadnego punktu w regulaminie.
Piszę swoją subiektywną opinie, na którą wpływają sami gracze i ich wypowiedzi na forum czy też w grze.
Jeśli widzę, że ktoś nie umie odczytać wykresów lub prostej tabelki, w której ma napisane czarno (a czasem nawet kolorowo) na białym co, jak i dlaczego coś działa, no to cóż...
Skoro nie którzy są bezczelni na tyle, żeby pisać, iż wszystko było robione na ślepo, mimo iż ma przedstawione wykresy funkcji, to ja jestem bezczelny na tyle, żeby stwierdzić, iż gra zrobiła się za trudna jedynie dla tych, którzy mają problemy z myśleniem i powinni raczej gruntownie zacząć się uczyć niż grać.

Celem wypowiedzi tej jak i poprzedniej jest próba uświadomienia graczom, że to oni się mylą, a nie obraza kogokolwiek. No bo czy powiedzenie, że ktoś jest głupi jest obrazą? Może w przedszkolu...

Nie reprezentuje również w sposób oczywisty administracji. Nie jestem już SG. Jestem doradcą. I fakt, nie mogę sobie pozwolić na pisanie postów, które w świetle regulaminu będą niepoprawne, za które będę mógł dostać punkty karne, ale nie jest na mnie nałożona cenzura i poprawność polityczna niczym w polskich mediach.
Obles jest nieaktywny