Zobacz pojedynczy post
Stare 19-05-14, 19:21   #54
Aydek
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 3
Domyślnie

Powiem tak, jestem tu nowy. Zaczęliśmy grać z dwoma kumplami ze 2-3 tygodnie temu. Grało się zajebiście bo ta gra reprezentowała starą, dobrą tibię i to nas tu przywiodło, NIC INNEGO. gdybyście poszerzali mapy, zwiększali liczbę respów, ciekawych fabuł i zadań to by w zupełności wystarczyło. Zamiast tego zaczęliście kombinować z czymś czego całkowicie nie przemyśleliście i wyszło krótko, ordynarnie mówiąc gówno.

PvP bez czaszek to już nie PvP, gra straciła przez to zajebisty klimacik.
Ćwiczenie siły to nie wiem skąd wam się wzięło, niedługo może będzie można kraść innym fury jak w GTA.
To samo tyczy się uderzeń "krytycznych". Tibia jak i Altaron sama w sobie miała wśród uderzeń fizycznych zapisane uderzenia krytyczne, bo raz można było strzelić za 10, raz w ogóle nie trafić, a raz za 200. Uderzenia krytyczne były całkowicie bez sensu.
Zręczność zręcznością, była bezużyteczna od początku jak zacząłem tu grać i taka mogła szczerze mówiąc pozostać.

Kwitując całą sytuację uważam że skończycie dokładnie tak, jak kończy CipSoft. Ludzie odeszli od Tibii bo twórcy zbytnio ingerowali w to, co było naprawdę dobre. Wy robicie identycznie to samo - robicie z czegoś nic.
Miałem nadzieję na fajną rozgrywkę, skończyło się jak zwykle. Bez pozdrowień.
Aydek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem