Temat: Dyskusja nowy start
Zobacz pojedynczy post
Stare 06-08-17, 15:31   #242
sokoskiii
 
Zarejestrowany: Lip 2017
Postów: 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał paladin123 Zobacz post
Tak tylko, że i tak większość tego nie znajdzie, lub nie zrobi przez co odrazu zrezygnuje.
Patrząc na długości książek w bibliotece Neolith z całą pewnością stwierdzam, że opis o takiej długości a nawet krótszy wystarczyłby aby jednak przekazać najważniejsze informacje o misji, zadaniu(Nazwa NPC, jego położenie, i jakieś krótkie zdanie). Mówimy oczywiście o misjach podstawowych na licorze takich jak np na Anan-Zielarka, Rolf, Kowal, 3 wilki, zbieranie gałązek i ubicie jelenia. Zawarcie informacji choćby o nich ogromnie zwiększyłoby szanse na to, że jednak nowy gracz sobie poradzi, a i informacje o nich byłoby w stanie bardzo łatwo i wygodnie streścić. Jeśli byłaby potrzeba mógłbym nawet sam się tym zająć.
Dokladnie zrobic taki opis oraz zwiekszyc expa z misji. Chu. mnie strzela jak mam przechodzic tego roka (Pewnie nie tylko mnie) a co dopiero jak nowy gracz wbije.. i roka przechodzi 5 godzin albo po 2 godz daje sobie siana bo ma 6/7 lvl.

Na samym starcie to jeszcze nowy da rade bo przeciez mogą popytac ludzi ale po 2 tygodniach licor jest pusty.
sokoskiii jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem