Zobacz pojedynczy post
Stare 13-07-15, 20:58   #8
leavemealone!
 
Avatar leavemealone!
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 184
Domyślnie

Cytat:
Napisał Psimgoth Zobacz post
No mam po prostu wrażenie że zostały moje obrazenia zmniejszone i chce się upewnić czy faktycznie tak było..

tak więc zadam jeszcze raz panu A pytanie. Czy moje obrażenia z gladiusa zostały zmniejszone przy skillach walka 1h 50



hahahahaha, teraz to Ty obrażasz mnie i innych stałych od ułomnych, gorszych itp... radzę uważać na słowa bo łamiesz regulamin :)
Regulaminu nie łamię... znam go doskonale i coś tam miałem wspólnego ze zmianami w regulaminie swego czasu ;)

Nie jest to obraza, a powiedzenie wprost jak wygląda sytuacja. Licor nie jest miejscem, które docelowo ma być rozwijane... Jest etapem przejściowym. Są tacy, którzy na kontynencie sobie radzą i tacy, których to przerasta. Administracja wiele już dla tych, którzy sobie nie radzą, zrobiła. Są ważniejsze rzeczy na których należy się skupić. Licor ma być przyjazny dla nowych graczy. Ma być przygotowaniem do systemu gry na kontynencie, który w dużej mierze opiera się na robieniu misji oraz zdobywaniu doświadczenia na polowaniach. Jeżeli nie odpowiada Ci sytuacja na Licor, to kontynent stoi otworem. Wystarczy spytać zarządce o pozwolenie na opuszczenie wyspy.

Pozdrawiam,

Wujaszek Ormo
__________________
All of old. Nothing else ever. Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
leavemealone! jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem