Zobacz pojedynczy post
Stare 18-03-22, 11:47   #28
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Moje kolejne spostrzeżenia i przemyślenia:

1. Ludzie chcą tutaj likwidować Licor a ja uważam że tam potrzebne są poprostu pewne zmiany:
Nagrody za pomoc
Miłość Szymona: Krótki Miecz od Szymona i Tarcza zwiadowcy od Joanny
Zlikwidowanie opłaty za podróż do Neolith
Zmiana w Dialogach bo dla nowych graczy trafienie w "Pozwolenie" wcale nie jest oczywiste. Następnie u Kapitana Piotra. Teraz pyta czy ciągnie nas do wody nie reaguje ani na tak ani na nie i musimy pamietać żeby napisać Erec Mocec Rochew. Powinien to sugerować pytać czy tam chcemy i odsyłać nas po "pozwolenie" do zarządcy.

2. Resp Piratów. Z niewiadomych przyczyn Pirat będący silniejszym potworem (wszak zabija Piratkę) ucieka a jego damski odpowiednik NIE. Jestem za tym żeby piraci nie uciekali. Mógłby to być bardzo fajny resp na Rycerza jednak to uciekanie wszystko psuje i sprawia że resp jest atrakcyjniejszy dla zwiadowców i magów a niestety bardzo problematyczny na Rycerza. Trzeba biegać za piratami spotykając kolejnych którzy też uciekają i tak się biega za niedobitkami a oni się leczą i tak w koło. Strasznie to psuje rozgrywkę.

3. Nieumarłe mnichy - moim zdaniem za mało zostawiają w sakiewkach co sprawia że praktycznie za każdym razem wychodzi się z respa ze znaczną stratą. Czasem spadnie coś lepszego i jest się na plus ale w większości przypadków znaczna strata. Do tego nie wiem jak wielka jest róznica jeżeli chodzi o dzień i noc ale w nocy ekspienie tam to już zupełne marnotrawstwo. Nie zauważyłem znaczącej zmiany w tym co spada z nich w nocy za to biją tak mocno że mija się to z celem.

4. Drobny błąd. Ścinamy zboże i OK. Następnie mielimy mąkę i tu jest błąd bo po zmieleniu mąka stackuje się po 1 szt i zawala nam plecak i kolejne pojemniki. Jeżeli nie ściągniesz plecaka to masz ją wszędzie. Trzeba by to zmienić aby mąka odpowiednio się stackowała (ręcznie da się składać po 100), albo zmienić tak żeby mieliło po wszystkie snopki za jednym razem jak to jest z pieczeniem ryb (ile wrzucamy tyle się ich piecze za jednym razem). Ciasto podczas wyrabiania stackuje się poprawnie chociaż też mogłoby się wygniatać całą mąkę na raz.

5. Ktos pisał o auto loot. Nie wiem jak to działa w Tibii ale można by wprowadzić automatyczne zbieranie sakiewki przy otwieraniu ciała w przypadku posiadania dużej sakiewki. Innymi słowy klikasz w ciało i posiadasz dużą sakiewkę to zawartość małych sakiewek ląduje w twojej bez konieczności klikania. Znacznie zwiększyłoby to płynność gry. Teraz trzeba otworzyć przesunąć myszką na nowo otwarte okno i z powrotem w pole gry. Tak wystarczyłoby klikać w potwory (Atak) i w ciała (Otwieranie).

Ostatnio edytowane przez Zetix ; 19-03-22 o 09:34
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem