Zobacz pojedynczy post
Stare 19-03-22, 12:31   #29
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

Dobry, bo chwilę mnie nie było.....

@jutest
1. To chyba żart? Jeśli nie jesteś wstanie robić najprostszych czynności w tak łatwej grze to do ZUSu i renta.
2. Niestety jeśli ktoś chce marnować 22 godziny dziennie na tą gre, niech to robi, to odsetek community.
3. Żywiołaki są OK bardziej skupiłbym się na poprawie rekinów, górskich trolli itp.
4. Gramy chyba w inną grę, to najlepsza profa, lecz najtrudniejsza pod względem umiejętności jakie musi posiadać grajek.
5,6. na Plus.
7. Misji jest mnóstwo, i po dodaniu kogaru doszło jeszcze więcej.
8. Dist rośnie szybciej niż skill rycerza, aczkolwiek zwiad musi wydawać mnustwo pnow w sile, m lev, i dla leniuchów w zrękę. A blokuje się ponieważ byłaby to najlepsza maszynka do zabijania.

Dzięki kolego, to moja opinia, pozdrawiam.

@Zetix
1. Nagrody +1 Zmiany w dialogach -1 (ktoś spędził tyle godzin, na napisanie tak wspaniałej fabuły, i tak czytelnych dialogów, że szkoda tego ruszać, bo zrobimy z tego grę gównianą jak tibia gdzie każdy dialog to hi>mission>yes>yes)
2. To jest bardzo fajny resp dla rycerza, a uciekają na tak małej ilości HP że jednym hoxealpem gasisz go jak najmana.
3. Exp mocniej tzn. Więcej mobów na klacie, większy waste, większe ryzyko > większa stopa zwrotu gwarantuje!.
4. Możliwość dodania proszku do pieczenia.
5. Czasem myślę, że uczestnicze w jakiś para igrzyskach i każdemu z was brakuje ręki, nogi, oka lub czegokolwiek co uniemożliwia normalną grę. Walant grający na 7.4 ma chyba 4 ręce jak goro z mortalcombat. XD!

PS. Jestem w końcu za dodaniem światła! Żeby nie było że tylko narzekam.

Pozdrawiam ciepło :D
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem