Temat: Tv TRWAM
Zobacz pojedynczy post
Stare 14-07-13, 21:34   #26
Gekko
 
Avatar Gekko
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 77
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Gekko
Domyślnie

Cytat:
Napisał Krzychu2 Zobacz post
Haha jakie argumenty ^^ Uważasz że bez kościoła nie można wspólnie się modlić? Jezus wszystko co miał rozdawał biednym i nigdy żadnych pieniędzy by nie przyjął od ludzi (o ile o tym samym ziomku gadamy) co jest przeciwieństwem naszych cudownych kapłanów, którzy się z tego utrzymują.

Sam przyznajesz się że jest to szajka złodziei, więc nie wiem po co bronisz kogoś kto nie zasługuje na obronę? Są wyjątki nie powiem że nie, ale w polityce też się takie zdarzają jak np. milioner palikot, który już nie potrzebuje pieniędzy. Ponieważ spokojnie do końca swojego życia mu już wystarczy, więc chce coś zrobić jeszcze dobrego dla innych ;)

Co do moich znajomych to mam ich dużo w porównaniu do niektórych, więc różni się trafiają. Co nie oznacza że masz kogoś obrażać bez powodu.
Nie wstawiaj bezsensownych obrazków, bo tylko się ośmieszasz! Chyba że ten obrazek świadczy o tobie to rozumiem ;]
Ok to teraz zacytuj mi to miejsce gdzie napisałem że bez kościoła nie można się wspólnie modlić, nie wciskaj ludziom słów których oni sami nie powiedzieli.

Nigdzie nie przyrównałem kk do obecnego rządu bo to by było po prostu śmieszne i pozbawione wszelkiej logiki, kościół w dzisiejszych czasach zasługuje na obronę ponieważ jest stale atakowana ze wszystkich stron czy to przez ateistów, inne wyznania, rząd, laików,różne grupy społeczne.

Palikot to śmieć tyle w tym temacie.

Nikogo nie obrażam (poza tym pOSŁEM) tylko przestrzegam cię przed wrzucaniem do worka całego społeczeństwa katolickiego w związku z tym że masz "większość" znajomych którzy są
Cytat:
są bardziej negatywnie nastawieni do ludzi. Wręcz kipią nienawiścią do innych którzy mają odmienne poglądy niż oni
, także ja nikogo tutaj nie obrażam.

a jeśli chodzi o rysia peje to jest to idiota i reprezentuje biedę umysłową udowodnił to na jednym z jego koncertów gdzie jawnie nawoływał do pobicia pewnego młodego człowieka, został za to pociągnięty do odpowiedzialności, dziwne że taka mała kara na niego spadła.
Gekko jest nieaktywny