Zobacz pojedynczy post
Stare 30-10-18, 10:35   #27
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Hej,

Spróbuję Wam odpowiedzieć.

Temat jest fajny, zwłaszcza jako idea. Administracja wystawia taski do przetestowania, ludzie wrzucają informacje o wynikach polowania, dostają nagrody, administracja wprowadza zmiany i finito.

Niestety, rzeczywistość wygląda tak:
a) Wystawianie tasków/wręczanie nagród/weryfikowanie komu, ile, czego, kto pierwszy wstawił informacje, czy minął już czas, czy gracz jest wiarygodny (to kluczowe, bo niektórzy gracze wci skają nam kit na testach) itp. jest czasochłonne i problemogenne. Ja próbowałem kiedyś porządnie prowadzić temat HTG w dziale klany i samo to stanowiło spore wyzwanie organizacyjne podczas dużej aktywności graczy. Tytułowy temat byłby 5 razy bardziej angażujący.

b) Wprowadzenie potem odpowiednich zmian w płynnym trybie też jest trudne, z wielu powodów. Wasze propozycje i analizy staramy się jednak zbierać i wdrażać. Jedne zmiany uda się przepchnąć (nam i Wam), innych nie, ale na podstawie Waszych postów na forum, informacji zebranych przez nas na Discordzie lub w grze poszerzamy swoją wiedzę i przygotowujemy konkretne rozwiązania (część z nich np. weszła w ostatniej aktualizacji).

Jak widzicie ostatnio pracujemy dość intensywnie nad poprawkami do klienta, dodatkowo równolegle przygotowując kolejne zmiany (część jest gotowa i oczekuje na wdrożenie) oraz tocząc dalej temat up-date, który nazwałbym wielką śniegową kulą. Zwyczajnie nie mamy zasobów, by taki temat prowadzić bez uszczerbku dla pozostałych projektów, więcej byłoby z niego problemów i irytacji niż korzyści.

Jeżeli ze swojej dobrej woli będziecie nam wklejać takie informacje w jakimś temacie - multimediach lub dyskusjach - to chętnie przykleimy temat, będziemy korzystać z analiz i przygotowywać kolejne zmiany, a wszyscy będą czerpać z zysków. Tymczasem ostatnio wprowadziliśmy sobie możliwość podglądania exp/h graczy na respach, co również przyczyni się do lepszej kontroli nad ich wydajnością.

Tym postem chciałem jedynie wyjaśnić jak to wygląda z naszej strony, zamiast zabijać temat brakiem odpowiedzi.

Pozdrawiam,
Catthon
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem