Zobacz pojedynczy post
Stare 05-06-22, 11:26   #13
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Z mojej perspektywy - nigdy nie rozumiałem potrzeby sharowania konta. W sensie serio, o co chodzi, to nie jest trudne - korzystaj z własnego konta, zamiast dzielić je z kumplem. Poproś by przesłal Ci rzeczy. Wbijaj postacią kilka poziomów mniej dziennie, na równi z innymi graczami.

Zmniejszenie bana za korzystanie z nielegalnego oprogramowania? Oznacza tylko tyle, że ktoś chce korzystać z botów możliwie niskim kosztem. Równie dobrze można to zalegalizować. Proponują to osoby, które też wiele razy były na tym przyłapywane.

Teleport? Legalizacja teleportu doprowadziłaby do takich akcji, jak na sezonie. Ekipa biegnie po kogoś na respie, tamten ktoś się teleportuje im na plecy, teleport elementem rozgrywki.

Pomysł przedawniania się banów lub nieprzenoszenia pomiędzy postaciami/serwerami jest idiotyczny. Oznacza bowiem tylko tyle, że ktoś musi sobie dobrze planować gdzie i ile banów może jeszcze dostać.

Kwestie stopniowania kar za dane przewinienie zostały wprowadzone, wydaje mi się, z jednego względu: ktoś może nie zdawać sobie sprawy z tego, że za dane przewinienie grozi kara. Dostanie ją raz - wie, że za kolejne będzie dużo gorzej. Nie ma wtedy uzasadnienia dla przewinienia w stylu "nie wiedziałem", wykroczenie popełniane jest z pełną premedytacją.

Autorze drogi, jak Cię lubię, tak uważam, że Ty za każde przewinienie w Altaronie powinieneś mieć z automatu kasowaną postać, bo znasz regulamin na wylot, a nadal starasz się go łamać, by uzyskać niesprawiedliwą przewagę nad innymi graczami. I nie wiem po co.

Osobiście wolałbym grać na serwerze, gdzie jest mało graczy, niż dużo botów i dzielonych kont, z którymi nie mam szans dysponując ilością czasu jednego gracza.

No, na wszelki wypadek dodam, że to perspektywa byłego MG, który teraz nie ma ani pozycji, ani czasu na Altarony.

PS: Angua, jestem bardzo ciekaw tematu "naginania regulaminu" przez administrację.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem